آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان مسکن ملی

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، پروانه اصلانی مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه مهلت ویرایش اطلاعات پذیرفته شدگان طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت 24، شنبه 14 تیرماه است، گفت: بیشترین میزان مشارکت در طرح اقدام ملی مسکن متعلق به تهرانی ها با 155 هزار نفر و کمترین میزان مشارکت مربط به استان کهگیلویه و بویراحمد با 63 هزار نفر است.

آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان مسکن ملی

جهت دریافت خدمات سقف آلاچیق چوبی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه پذیرفته شدگان طرح اقدام ملی مسکن تا 14 تیرماه فرصت ویرایش اطلاعات خود را در سامانه tem.mrud.irدارند، اضافه کرد: یکسری از اطلاعات از جمله شهر محل سکونت، کد ملی قابل تغییر نیستند. اما بخشی از اطلاعات از جمله نشانی از جمله مواردی است که در صورت تغییر، باید ویرایش گردد.

اصلانی ادامه داد: تسهیلات اقدام ملی مسکن برای هر واحد مسکن ملی 100 میلیون تومان است.

به گفته وی، آورده سازنده برای هر واحد حداکثر 20 درصد است و 80 درصد تسهیلات به هر واحد به سازندگان تعلق می گیرد. همچنین تسهیلاتی که سازندگان برای ساخت مسکن ملی دریافت می نمایند قابل انتقال به خریدار است و خریداران متعهد می شوند، بازپرداخت تسهیلات خریداری شده را پرداخت نمایند.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه عملیات اجرایی ساخت مسکن در همه استان ها آغاز شده است، شرح داد: استان زنجان جز پیشروترین استانها در ساخت مسکن ملی است و استانی است که عملیات اجرایی مسکن ملی در بعضی از واحدها به مرحله اسکلت رسیده است.

براساس پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، طرح اقدام ملی مسکن شامل احداث 400 هزار واحد مسکونی برای دهک های 4 تا7 میان درآمدی است که تکمیل آنها بنابر اعلام سیاستگذاران این طرح، سرانجام سال 99 است.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 323

به "آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان مسکن ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت ویرایش اطلاعات متقاضیان مسکن ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید