آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی گردد؛ مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به اینکه تنها راه مقابله با کرونا همراهی و همکاری مردم است تاکید نمود که مردم باید در کنار کسب وکارهای خود پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند.

آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی گردد؛ مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند

محمد حسن آصفری در گفت وگو با خبرنگاران، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم، اعلام کرد: بحث ویروس کرونا امروز یک مسئله جدی است. قطعا تا سرانجام سال با این ویروس منحوس درگیر خواهیم بود فلذا نباید از آن غافل شویم.

وی در ادامه اظهار کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم که آمار مبتلایان کاهش یافته بود و تعداد کشته ها نیز دو رقمی شده بود. اما امروز مجددا آمار مبتلایان رو به افزایش است.

نماینده مردم اراک در مجلس یازدهم با بیان اینکه حدود چهار ماه معیشت مردم تعطیل شد و معیشت رستوران ها، مغازه ها و کارگران به شدت تحت تاثیر نهاده شد، توضیح داد: با تعطیل کردن مشکل حل نخواهد شد. مردم در کنار کسب و کارهای خود باید پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند. تنها راه چاره موجود همکاری و همراهی مردم است. دستگاه های خدمات رسان نیز باید امکانات بهداشتی لازم را در اختیار مردم قرار دهند.

آصفری در سرانجام تاکید نمود: ما شاهد هستیم که آمار فوتی ها مجددا سه رقمی شده و آمار بستری در بیمارستان ها رو به افزایش است. تا زمانی که خود مردم یاری نکنند در رویارویی با این ویروس پیروز نخواهیم شد. می گردد کسب و کارها و اداره ها باز باشد به شرطی که مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نموده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 393

به "آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی گردد؛ مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی گردد؛ مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید