افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: جان باختگان تصادف ها در این استان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی به نقل از ایرنا، مهدی نوروزی گفت: بیشترین آمار جان باختگان تصادف ها در استان سمنان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال مربوط به شاهرود و سپس دامغان است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان شرح داد: از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال 15 نفر و در مدت مشابه سال گذشته 10 نفر در استان در تصادف های رانندگی جان باختند.

وی گفت: یک نفر در سمنان، 6 نفر در شاهرود و 4 نفر در هریک از شهرستان های گرمسار و دامغان از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال در اثر تصادف های رانندگی کشته شدند.

وی ادامه داد: از یک تا بیست و پنجم اسفند سال گذشته یک نفر در سمنان، 6 نفر در شاهرود، یک نفر در دامغان و 2 نفر در گرمسار در اثر تصادف های رانندگی جان باختند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان خاطر نشان کرد: آمار افزایش تصادف ها نشان می دهد علی رغم توصیه های بهداشتی و تاکید بر ماندن در خانه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مردم توصیه ها را جدی نگرفته اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 169

به "افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید