افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان گفت: جان باختگان تصادف ها در این استان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش یافت.

افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، مهدی نوروزی گفت: بیشترین آمار جان باختگان تصادف ها در استان سمنان از یکم تا بیست و پنجم اسفند امسال مربوط به شاهرود و سپس دامغان است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان شرح داد: از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال 15 نفر و در مدت مشابه سال گذشته 10 نفر در استان در تصادف های رانندگی جان باختند.

وی گفت: یک نفر در سمنان، 6 نفر در شاهرود و 4 نفر در هریک از شهرستان های گرمسار و دامغان از یک تا بیست و پنجم اسفند امسال در اثر تصادف های رانندگی کشته شدند.

وی ادامه داد: از یک تا بیست و پنجم اسفند سال گذشته یک نفر در سمنان، 6 نفر در شاهرود، یک نفر در دامغان و 2 نفر در گرمسار در اثر تصادف های رانندگی جان باختند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان سمنان خاطر نشان کرد: آمار افزایش تصادف ها نشان می دهد علی رغم توصیه های بهداشتی و تاکید بر ماندن در خانه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مردم توصیه ها را جدی نگرفته اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 169

به "افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش آمار تصادف های فوتی در اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید