انتشار تصاویری از بایدن که با ناسزاگویی به یک کارگر حمله می نماید

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، ایرنا نوشت: جو بایدن نامزد پیشتاز دموکرات ها در واکنش به انتقاد کارگر خودروسازی درباره موضع وی در قبال مقررات حمل سلاح عصبانی شد و به او ناسزا گفت.

انتشار تصاویری از بایدن که با ناسزاگویی به یک کارگر حمله می نماید

ویدئویی از برخورد جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا حین بازدید از یک کارخانه خودروسازی در روز سه شنبه و عصبانیت او از اظهارات این کارگر به دلیل به چالش کشیدن موضع او در قبال متمم دوم قانون اساسی آمریکا که از حق مردم برای مالکیت و حمل سلاح حمایت می نماید در رسانهها منتشر شده و به دستاویزی برای حامیان ترامپ تبدیل شده است.

خبرگزاری رویترز در گزارش روز سه شنبه خود نوشت: نامزد پیشتاز دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2020 در یک توقف تبلیغاتی، وقتی از او پرسیده شد که آیا میخواهد سلاح های مردم را از آنها بگیرد، به کارگر خودروساز با عصبانیت پاسخ داد.

بایدن به کارگری که او را به کوشش فعالانه برای خاتمه دادن به متمم قانون اساسی آمریکا متهم می کرد گفت: دروغ می گویی.

بایدن که برای پیروزی در مقابل دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در انتخابات (13 آبان 99) سوم نوامبر رقابت می نماید سپس به این کارگر گفت تو احمق هستی.

به نوشته رویترز، این اظهارات جنجال برانگیز در ملاقات از این کارخانه گوشه دیگری از رفتار غیرعادی بایدن و تضعیف پیغام انتخاباتی او را نشان داد.

ویدئوی منتشر شده ای از این برخورد او نشان می دهد هنگامی که بایدن کارخانه تحت مالکیت شرکت خودروسازی فیات کرایسلر را ترک کرد بعضی از کارگران در حمایت از ترامپ شعار دادند.

این رفتار حکم شمشیر دو لبه را برای بایدن دارد و هر چند بعضی از حامیانش چنین رفتارهایی را نشانه اعتبار او می دادند مخالفانش از آن برای زیر سوال بردن سلامت عقل او استفاده می نمایند.

بایدن حامی متمم دوم قانون اساسی آمریکا است اما مانند دیگر نامزدهای دموکرات خواهان وجود مقرراتی برای آنالیز های اولیه فروش سلاح است.

وی همچنین خواهان تمدید ممنوعیت سلاح گرم است که از دهه 1990 میلادی مهلت آن تمام شده است و پیشنهادهایی برای برنامه خرید سلاح فدرال برای کاستن از استفاده ازسلاح در خیابان ها ارائه داده است.

انجمن ملی سلاح به عنوان عظیمترین گروه حامی مالکیت و حمل اسلحه در آمریکا در توئیتر نوشت: بایدن سر یک وطن پرست داد کشید.

نتایج دومین سه شنبه عظیم انتخابات درون حزبی دموکرات ها که 20 اسفند در 6 ایالت آمریکا برگزار گردید، تا به امروز در سه ایالت میشیگان، میسوری و می. سی. سی. پی تعیین شده و ظاهرا بایدن توانسته برنی سندرز رقیب خود را شکست دهد.

انتخابات مقدماتی در آمریکا که نزدیک به پنج ماه زمان می برد، از این نظر برگزار می گردد تا شمار نامزدها پیش از برگزاری انتخابات سراسری محدود گردد؛ این انتخابات بعنوان ابزاری برای احزاب سیاسی در آمریکا با هدف دست یافتن به یک وحدت نظر روی یک نامزد پیش از انتخابات است.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 147

به "انتشار تصاویری از بایدن که با ناسزاگویی به یک کارگر حمله می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار تصاویری از بایدن که با ناسزاگویی به یک کارگر حمله می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید