انتقاد نکونام از AFC و فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران از AFC درباره معین ورزشگاه های تیم های گروه سوم در لیگ قهرمانان آسیا انتقاد کرد.

انتقاد نکونام از AFC و فدراسیون فوتبال ایران

به گزارش ایسنا، جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی فردا(25 فروردین ماه) تیم فولاد در لیگ قهرمانان آسیا مقابل آخال ترکمنستان، اظهارکرد: ما از قبل از آغاز مسابقات تا همین امروز درگیر یکسری مسائل در ساعت آغاز بازی ها و ورزشگاه مسابقات هستیم و در پی تغییرات بودیم اما فوتبال ایران آن رابطه ای که باید داشته باشد را ندارد تا بتوانیم این کارها را انجام دهیم و این که به نظرم در فوتبال ما، توجه آن چنانی به ما نمی شود.

او اضافه کرد: ما از روز اول درخواست داشتیم ساعت بازی تیم فولاد به صورتی باشد که شرایط تمام تیم ها یکسان باشد و با ای اف سی هم نامه نگاری کردیم و درخواست داشتیم اما موافقت نشد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: درباره ورزشگاه بازی ها هم تا همین امروز پیگیر بودیم؛ تیمی پنج بازی خود را در یک ورزشگاه انجام می دهد و آن جا ورزشگاه خانگی آن می شود زیرا به شرایط آن ورزشگاه عادت می کند و تیمی مثل ما باید بازی های خود را در ورزشگاه های مختلف انجام دهد و این شرایط برای همه تیم ها یکسان نیست و به نظرم شرایط را برای تیم هایی مثل الغرافه فراهم کرده اند تا شرایط خوبی داشته باشد. این تیم پنج بازی از شش دیدار خود را در ورزشگاهی است که به آن عادت دارد و مثل میزبان است و تیم های دیگر مقابل آن میهمان هستند و این شرایط برای ای اف سی و ما خوب نیست و ضرر می کنیم. به هر حال به درخواستی که از قبل از آغاز بازی های داشتیم توجه نشده است و از فدراسیون فوتبال ایران هم گله مندم چون هیچ توجهی به تیم های خود نمی کند اما فدراسیون های فوتبال تیم های گروه ما پیگیر هستند و چنین شرایطی برای آن ها رقم می خورد. ما برای تغییر 30 دقیقه ای در زمان بازی مان هم به مشکل برخوردیم.

وی تاکید کرد: در هر صورت شرایط برای تیم ها یکسان نیست و ارتباطاتی که وجود دارد، کمک می کند. ما حواس مان به همه چیز است اما زور و ارتباطی که باید باشد نیست.

نکونام درباره بازی فردا تیمش نیز گفت: شناخت کافی از حریف داریم و تیم خوب و قابل احترامی است. در واقع با تیم ملی ترکمنستان بازی داریم و حریف شرایط خوب و بازیکنان با کیفیتی دارد. به نظرم تیمی است که از نظر فنی و تاکتیکی قابل احترام است و با برنامه هستند و بازی سختی خواهیم داشت. ما این جا هستیم تا به آرزوها و اهداف مان برسیم و پیروز باشیم و از گروه مان صعود کنیم. به این جا نیامده ایم که به ما بگویند تیم خوب و قابل احترامی هستند و این برای ما کافی نیست.

او ادامه داد: باید تمرکزمان روی صعود از گروه مان باشد، البته چندین بار گفته ام گروه ما سخت ترین گروه است اما باید تمام تلاش مان را کنیم تا کیفیت مان را نشان دهیم و باید کمی حرفه ای تر عمل کنیم تا مثل بازی های قبل که می توانستیم برنده باشیم با حداقل امتیاز از زمین خارج نشویم. فردا باید بهترین عملکرد را داشته باشیم تا پیروز باشیم.

منبع: فرارو
انتشار: 2 تیر 1401 بروزرسانی: 2 تیر 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1370

به "انتقاد نکونام از AFC و فدراسیون فوتبال ایران" امتیاز دهید

1 کاربر به "انتقاد نکونام از AFC و فدراسیون فوتبال ایران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد نکونام از AFC و فدراسیون فوتبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید