بازگشت غایبان بزرگ فولاد و نفت مسجدسلیمان به تمرینات

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خبرنگاران/خوزستان سوشا مکانی و فرزاد جعفری که در تمرینات تیم های نفت مسجدسلیمان و فولاد غایب بودند، به تمرینات بازگشتند.

بازگشت غایبان بزرگ فولاد و نفت مسجدسلیمان به تمرینات

فرزاد جعفری که در چند بازی خاتمهی نیم فصل اول لیگ برتر کشور به دلایلی از جمله اختلاف نظر با جواد نکونام، این تیم را همراهی نداشت و با شروع تمرینات فولاد برای حضور در نیم فصل دوم نیز در تمرینات غایب بود، در نهایت به تمرینات تیم برگشت.

باشگاه فولاد که به دنبال حفظ جعفری بود، جلسه ای با این بازیکن برگزار کرد و در نهایت با برطرف مسائل موجود، او به تمرینات بازگشت تا تیم را در نیم فصل دوم نیز همراهی کند.

تمرینات تیم فولاد از هفته گذشته در اهواز شروع شد ولی فرزاد جعفری و سینا مریدی از غایبان تمرینات سرخ پوشان بودند. باید دید در ادامه نیز مریدی به تمرینات بر می شود یا تیم دیگری را برای بازی در نیم فصل دوم، انتخاب خواهد نمود.

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، همچنین سوشا مکانی، گلر تیم نفت مسجدسلیمان که با انتشار پستی در صفحه شخصی خود از طرفداران این تیم خداحافظی نموده بود و با پیشنهاد خارجی نیز روبرو شده بود، پس از جلسه با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برای بازگشت به تمرینات این تیم متقاعد شد. بر این اساس، او تا خاتمه لیگ نوزدهم نفت را همراهی خواهد نمود.

نفتی ها از روز آدینه، 13 دی ماه در اردوی تهران به سر می برند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 30

به "بازگشت غایبان بزرگ فولاد و نفت مسجدسلیمان به تمرینات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت غایبان بزرگ فولاد و نفت مسجدسلیمان به تمرینات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید