تصادف باران کوثری سر فیلم هفت ماهگی

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، باران کوثری، نقش اول فیلم هفت ماهگی بر سر لوکیشن این فیلم تصادف کرد و به علت جراحت مغزی تا 24 ساعت تحت مراقبت ویژه است.

تصادف باران کوثری سر فیلم هفت ماهگی

هاتف علیمردانی کارگردان هفت ماهگی با تایید تصادف باران کوثری گفت: یک تصادف معمولی رخ داده و حالشون خوب است. خطر رفع شده و امکان بازی مجدد در این فیلم برایش وجود دارد.

همچنین لشکری قوچانی تهیه کننده کار در شرح این حادثه عنوان نمود: حال باران خوب است. متاسفانه سر صحنه فیلمبرداری در یوسف آباد خودرویی که خانم کوثری در آن حضور داشت با تریلی که در پیچ پارک شده بود تصادف کرد و الان در بیمارستان بستری است. وی ادامه داد: سطح هوشیاری ایشان خوب است و به دلیل جراحت مغزی تا 24 ساعت تحت مراقبت ویژه است و خانوادش نیز در بیمارستان کنارش هستند. قوچانی شرح داد: متاسفانه چون ایربگ ماشین باز نشد این اتفقا افتاد. ضمن اینکه دو نفر دیگر هم در ماشین بودند که حالشان خوب است و ترخیص شدند.

وی گفت: باران روحیه خوبی دارد و گفته می تواند پلان فیلم را بازی کند. از مردم می خواهیم برای سلامتی باران دعا کنند. باران کوثری بازیگر سینمای ایران شب گذشته سر صحنه فیلم سینمایی هفت ماهگی به کارگردانی هاتف علیمردانی تصادف کرد و دچار سانحه شد. کوثری که به همراه عوامل فیلم هفت ماهگی به کارگردانی هاتف علیمردانی برای فیلمبرداری به یوسف آباد رفته بود، سر صحنه فیلمبرداری تصادف کرد و دچار سانحه شد.

در مورد فیلم هفت ماهگی:

هفت ماهگی اثر جدید هاتف علیمردانی است که ده روزی است جلوی دوربین رفته است. در این فیلم باران کوثری نقش زن بارداری را بازی می کند که ظاهرا شوهرش حامد بهداد است. پگاه آهنگرانی، بهناز جعفری، رضا بهبودی، احمد مهرانفر، فرشته صدرعرفایی و هانیه توسلی بازیگران نقش های مکمل فیلم هستند.

منبع: خبرنگاران

منبع: ستاره
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 187

به "تصادف باران کوثری سر فیلم هفت ماهگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف باران کوثری سر فیلم هفت ماهگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید