تمجید از مدیر باشگاه برای دریافت تیم در لیگ برتر فوتسال!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، جواد اصغری مقدم در گفتگو با خبرنگاران، درباره کم آوردن تیم سن ایچ در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتسال برای رسیدن به عنوان قهرمانی لیگ با بیان مطلب فوق گفت: فرق تیم ها در داشتن ابزار و امکانات قهرمانی است هرچه به آخر لیگ نزدیک می شدیم، فشار روی بازیکنان زیاد می شد و مصدومیت آنها را در پی داشت. در بازی با گیتی پسند و جایی که نباید، ضربه خوردیم. در آن مسابقه قطع برق سالن به ضررمان شد و بازی نیم ساعت متوقف شد. بازیکنان باتجربه خود را با این شرایط راحت وفق می دهند اما کار برای بازیکنان جوان سخت می شود.

تمجید از مدیر باشگاه برای دریافت تیم در لیگ برتر فوتسال!

سرمربی فصل گذشته تیم سن ایچ ادامه داد: برگ برنده برای رسیدن به قهرمانی با تیم هایی است که بازیکنان بهتر و قوی تری داشته باشند. ما در مرحله پلی آف مهدی کریمی و طاها نعمتیان را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و نادر حنیفی هم با مصدومیت شدید برای سن ایچ بازی کرد. با این حال معتقدم بازیکنانم کار بزرگی را انجام دادند و در لحظه آخر قهرمانی از دست رفت.

اصغری مقدم از جمله مربیانی بود که در طول لیگ تاکید داشت تیمش ادعایی برای قهرمانی ندارد و این مسئله با کنایه و طعنه از سوی بعضی از کارشناسان و مربیان دیگر پاسخ داده شد. وی در این خصوص گفت: وقتی می گوییم مدعی قهرمانی، یعنی ادعای قهرمانی داریم در حالی که ما ادعایی نداشتیم. تلاشمان را برای رسیدن به عنوان قهرمانی انجام دادیم. تمام فکر و ذکر و هدفمان در تمرینات و مسابقات رسیدن به قهرمانی بود؛ بدون هیچ ادعایی. خیلی از دوستان به این موضوع ایراد گرفتند و صرفاً به نقش مدیریت در نتایج سن ایچ اشاره کردند.

وی گفت: ایراد از شما است که از مدیرعامل باشگاه تعریف می کنید تا صاحب تیم شوید. اگر تیمی صاحب نتیجه ای می شود، تمام عوامل از مدیریت گرفته تا هوادار، مربی و بازیکن در آن نقش دارد. خوب نیست فقط از مدیریت یک باشگاه تعریف کنید صرفاً به این خاطر که به شما تیم بدهند. به نظرم حتی تیمی که قهرمان می شود هم ایراد دارد ولی اگر قرار است به نکته ای اشاره شود، باید تمام از تمام عوامل نام برد.

اصغری مقدم که در سه سال گذشته هدایت سن ایچ را بر عهده داشته است، در خصوص احتمال تمدید قراردادش با این باشگاه گفت: قرار شد این هفته جلسه ای با مسئولان باشگاه داشته باشیم و به جمعبندی برسیم. اگر توافق صورت بگیرد که دوست دارم در این تیم بمانم. سه سال خوب در سن ایچ داشتم و با یک مجموعه حرفه ای کار کردم اما اگر بخواهم بمانم باید تیم را قدرتمندتر ببندم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 977

به "تمجید از مدیر باشگاه برای دریافت تیم در لیگ برتر فوتسال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید از مدیر باشگاه برای دریافت تیم در لیگ برتر فوتسال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید