حسینی میلانی: شهرداری به برطرف خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تهران (پانا) - رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری تاکید نمود که شهرداری تهران در اسرع وقت نسبت به برطرف خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه (شهید باهنر) اقدام نموده و سازمان بوستان ها نیز تکلیف بر زمین مانده تهیه شناسنامه برای این اردوگاه را به پایان برساند و گزارشی از اقدامات اجرا شده را به شورای شهر ارسال کند.

حسینی میلانی: شهرداری به برطرف خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

سید آرش حسینی میلانی صبح امروز در دویست و چهل و ششمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران با تبریک میلاد رسول اکرم (ص) در تذکری درباره برپایی سایت برف روبی و انباشت نمک در محوطه اردوگاه منظریه تهران گفت: حفظ اردوگاه منظریه برای شهر تهران بسیار مهم است و از محدود پهنه های پیوسته سبز در شمال شهر تهران است.

وی با بیان اینکه صیانت و حفاظت از فضای سبز اردوگاه شهید باهنر جزو اولویت های شهر است، اظهار کرد: مدیریت شهرداری باید حساسیت و اهتمام لازم را در این باره داشته باشد. متاسفانه در چند روز گذشته، شهرداری ناحیه 4 منطقه یک، اقدام به برپایی سایت برف روبی در قسمت غربی اردوگاه منظریه نموده است.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: در سال 97 نیز احداث سایت برف روبی و انتشار غبار نمک منجر به صدمه جدی به 40 اصله درخت اطراف آن شد ولی همچنان شاهد تکرار این اقدام هستیم.

حسینی میلانی با تاکید بر ضرورت حفاظت از فضای سبز توضیح داد: با توجه به ضرورت حفاظت از فضای سبز به شهرداری تهران تذکر می دهم در اسرع وقت نسبت به برطرف خطر از درختان مجاور اقدام نموده و سازمان بوستان ها نیز تکلیف بر زمین مانده تهیه شناسنامه برای این اردوگاه را به پایان برساند و گزارشی از اقدامات صورت گرفته را به شورای شهر ارسال کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 526

به "حسینی میلانی: شهرداری به برطرف خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی میلانی: شهرداری به برطرف خطر از درختان مجاور اردوگاه منظریه اقدام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید