خبرنگاران شرح مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در مورد درخواست معلمان شرکتی

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، گرگان - خبرنگاران - مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت که در شرایط کنونی امکان تبدیل شرایط نیروهای شرکتی و خرید خدمت وجود ندارد.

خبرنگاران شرح مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در مورد درخواست معلمان شرکتی

احسان گوهری راد دوشنبه شب در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران گفت: آموزش و پرورش در سقف بودجه و مجوزهای موجود جذب نیرو داشته است و البته از شرکت های طرف قرارداد نیز خرید خدمت دارد.

وی بیان داشت: آموزش و پرورش گلستان از نیروهای معرفی شده این شرکت ها استفاده و خرید خدمت دارد بنابراین پرداخت حقوق و مزایای آنها بر عهده شرکت طرف قرارداد است.

وی افزود: تعدادی از نیروهای طرف قرارداد این شرکت ها درخواست استخدام همراه با معلمان پیش دبستانی و سایر نیروهایی را دارند که آموزش و پرورش مجوز استخدام آنها را دریافت نموده است اما امکان پذیر نیست.

وی بیان داشت: استانداری و آموزش و پرورش گلستان دخالت یا اختیاری در مورد استخدام یا سایر درخواست های این نیروها ندارند و شرکت مربوطه باید جوابگوی آنها باشد.

به گزارش خبرنگاران؛ روز دوشنبه تعدادی از نیروهای شرکتی طرف قرارداد آموزش و پرورش گلستان با تجمع مقابل ساختمان مرکزی استانداری در شهر گرگان درخواست استخدام خود را داشتند.

آنها خود را معلمان خرید خدمت سال 93 به بعد معرفی و مطالبه اصلیشان را تبدیل شرایط خرید خدمات آموزشی به استخدام رسمی عنوان کردند.

گلستان با حدود 1.9 میلیون نفر جمعیت 362 هزار دانش آموز دارد که تحصیل این عده در 2 هزار و 500 مدرسه بر عهده 23 هزار فرهنگی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 707

به "خبرنگاران شرح مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در مورد درخواست معلمان شرکتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شرح مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در مورد درخواست معلمان شرکتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید