درخواست جالب آتیلا حجازی؛ استقلال را به من بفروشید!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، آتیلا حجازی درباره بحث واگذاری سهام دو باشگاه پرطرفدار ایران گفت: من حاضرم با مسئولان و متولیان استقلال صحبت کنم و باشگاه استقلال را بخرم. اصلاً هم مبلغش مهم نیست و با هر مبلغی که اعلام نمایند، حاضرم سهام باشگاه استقلال را بخرم. اگر واقعاً فروشنده هستند من اولین نفری هستم که حاضرم سهام این باشگاه را بخرم. پولم هم حاضر است و آماده مذاکره ام. اگر هم بخواهند به صورت کامل شرح می دهم که این پول از کجا آمده است.

درخواست جالب آتیلا حجازی؛ استقلال را به من بفروشید!

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر احتمال می دهید بحث واگذاری این دو باشگاه مثل دو دهه گذشته فقط در حد شایعه نباشد؟، گفت: نمی دانم بالاخره این تصمیم را می گیرند یا خیر، ولی اگر قرار است بفروشند قطعاً به شخص نمی فروشند. در نهایت اگر قرار است سهام این باشگاه ها را واگذار نمایند، یک نهاد یا مؤسسه پیدا می نمایند که مربوط به دولت باشد و آن را به فرد نمی دهند. واقعاً اگر قرار است باشگاه را واگذار نمایند من حاضرم بخرم و پولش هم مهم نیست.

بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه هدفش از خرید سهام باشگاه استقلال چیست، توضیح داد: من برنامه های بزرگی در ذهن دارم و دوست دارم این باشگاه به صاحبانش که مردم و طرفداران هستند، واگذار گردد. اگر من سهام را بخرم انگار که این باشگاه به طرفداران واگذار می گردد و از لحاظ مالی و درآمدزایی مشاورانی دارم که کمکم می نمایند تا اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم بزنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 22 تیر 1400 بروزرسانی: 22 تیر 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1001

به "درخواست جالب آتیلا حجازی؛ استقلال را به من بفروشید!" امتیاز دهید

1 کاربر به "درخواست جالب آتیلا حجازی؛ استقلال را به من بفروشید!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست جالب آتیلا حجازی؛ استقلال را به من بفروشید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید