سال 1400، سال جهش و رشد بانک دی خواهد بود

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرعامل بانک دی گفت: سال 1400 سال جهش و رشد قابل توجه بانک دی است.

سال 1400، سال جهش و رشد بانک دی خواهد بود

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، برات کریمی در حاشیه برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بانک دی که به منظور تأیید افزایش سرمایه بانک برگزار گشت، گفت: خدا را شاکرم که امروز توانستیم افزایش سرمایه بزرگ دو هزار و 243 درصدی بانک دی را به تصویب برسانیم که در جهت رشد و بالندگی این بانک ارزش آفرین، بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی با بیان اینکه بر اساس مصوبه مجمع عمومی فوق العاده، سرمایه بانک دی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و آورده نقدی سهامداران از 6 هزار و 400 میلیارد ریال به 150 هزار میلیارد ریال خواهد رسید، گفت: بانک دی سال ها با زیان انباشته سنگین روبرو بود و خروج از این زیان، کار بسیار دشواری بود که خوشبختانه با همت مدیران ارشد بانک و حمایت های بانک مرکزی، سازمان بورس و سهامداران، با مصوبه امروز مجمع عمومی فوق العاده، از شمولیت ماده 141 قانون تجارت خارج خواهد شد.

مدیرعامل بانک دی شرح داد: در یک سال گذشته، بانک دی موفقیت های چشمگیری را به دست آورده است که از جمله مهم ترین آن ها می توان به کاهش 50 درصدی زیان انباشته، کاهش7 درصدی قیمت تمام شده پول، افزایش سیر صعودی درآمدهای مشاعی و غیرمشاعی بانک، افزایش یک هزار و 100 درصدی سود سرمایه گذاری ها و... اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین در یک سال اخیر شاهد عقد قرارداد همکاری با بنگاه های تولیدی و خدمات بزرگ اقتصادی، رشد 52 درصدی اعطای تسهیلات و کاهش 28 درصدی بدهی به بانک ها و مؤسسات اعتباری بودیم که سود و نتایج آن در سال 1400 نمایان خواهد شد و قطعاً در سال آینده، جهش بزرگ بانک دی را شاهد خواهیم بود.

کریمی همچنین با اشاره به عقد تفاهم نامه همکاری بین بانک دی و پُست بانک ایران، گفت: این تفاهم نامه موجب گسترش جغرافیایی ارائه خدمات به سهامداران و به ویژه جامعه بزرگ خانواده های معظم شاهد و ایثارگر خواهد شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 861

به "سال 1400، سال جهش و رشد بانک دی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال 1400، سال جهش و رشد بانک دی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید