عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مدت 5 روز، اخذ عوارض الکترونیکی است

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کار های عمرانی در منطقه یک آزادراه تهران-شمال تمام شد، گفت: قبل از بهره برداری رسمی، بهره برداری آزمایشی از راستا خواهیم داشت که مدت زمان آن 3 تا 5 روز است و راستا با ترافیک محدود راستی آزمایی می شود.

عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مدت 5 روز، اخذ عوارض الکترونیکی است

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ علیپور رحمتی، خیرالله خادمی درباره آخرین شرایط منطقه یک آزادراه تهران شمال و افتتاح این منطقه، گفت: در این راستا پیش از افتتاح رسمی، قطعاً یک عبور آزمایشی خواهیم داشت.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: به تازگی جلسه ای درباره منطقه یک آزادراه تهران-شمال با وزیر راه و شهرسازی داشتیم، مقرر شد جلسه ای دیگر در خاتمه دی ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی و نمایندگان بنیاد مستضعفان و دیگر اعضا برگزار شود و در آن جلسه مقرر می شود که عبور آزمایشی و افتتاح رسمی در چه روز هایی از بهمن ماه باشد.

وی بیان نمود: در جلسه خاتمه دی ماه زمان بهره برداری رسمی از منطقه یک آزادراه تهران شمال و بهره برداری آزمایشی را مشخص و سپس اعلام می کنیم.

خادمی تأکید کرد: قطعاً قبل از بهره برداری رسمی، بهره برداری آزمایشی از آزاد راه خواهیم داشت که مدت زمان آن 3 تا 5 روز خواهد بود تا بدین ترتیب راستی آزمایی شود، راستا با ترافیک محدود بررسی می شود و سپس این منطقه آزادراه، برای افتتاح رسمی آماده می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی درباره ساختمان عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال گفت: ساختمان عوارضی به خاتمه رسیده است از سوی دیگر فضا هایی که ممکن است در آینده برای نصب تجهیزاتی لازم باشد، در نظر گرفته شده است و برای عبور، مسئله ای از نظر عوارضی نداریم.

خادمی بیان نمود: از آن منظر که قرار است اخذ عوارض منطقه یک آزادراه تهران-شمال به صورت الکترونیکی باشد بنابراین ساختمان عوارضی نیازمند اتاقک های خاص نیست و عبور با سرعت انجام می شود.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور با بیان اینکه فعالیت عمرانی در منطقه یک آزادراه به خاتمه رسیده است، گفت: فقط کار های تمیز کاری، تکمیل فضای سبز خط کشی و ... مانده است که در حال انجام است؛ بنابراین گزارش طبق اعلام رئیس بنیاد مستضعفان به عنوان شریک دولت در پروژه آزادراه تهران-شمال، منطقه یک آزادراه، دهه فجر امسال به بهر ه برداری رسمی می رسد.

* افتتاح 102 کیلومتر راستا جاده ای در استان اردبیل

وی با بیان اینکه امروز بابت افتتاح چندین پروژه در استان اردبیل هستیم، بیان نمود: امروز 51 کیلومتر بزرگراه در استان اردبیل به بهره برداری رسید همچنین تعدادی راه فرعی و روستایی به بهره برداری رسید که جمعا 102 کیلومتر راستا جاده ای بود.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: از این 102 کیلومتر راستا جاده ای، 51 کیلومتر احداث بزرگراه و باند دوم بود که در محور های سرچم به اردبیل، اردبیل به مشکین شهر و اردبیل به سمت گرمی به بهره برداری رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 16

به "عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مدت 5 روز، اخذ عوارض الکترونیکی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مدت 5 روز، اخذ عوارض الکترونیکی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید