قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خبرنگاران :قرعه کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد.

قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایپانیوز، قرعه کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه های نظارتی و رسانه ها انجام شد. در این طرح که چهار خودرو شامل دو مدل محصول کوییک و دو مدل وانت151 عرضه شده بود، در مجموع 84 هزار و 642 نفر ثبت نام نموده بودند که از این تعداد 83 هزار و 871 نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شدند.

در قرعه کشی امروز 8 هزار نفر طی قرعه کشی انتخاب خواهند شد و 4 هزار نفر نیز معادل 50 درصد برندگان قرعه کشی، به عنوان رزرو انتخاب می شوند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت نام خود را تکمیل نمایند، جایگزین شوند.

در این طرح برای خودرو کوییک 41 هزار و 719 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 3 هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و 1500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می شوند.

برای خودرو کوییک. آر نیز 34 هزار و 848 نفر ثبت نام کردند که از این میزان 3 هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و 1500 نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می گردد.

برای خودرو وانت151 نیز 4هزار و 30 نفر ثبت نام کردند که از این میزان هزار نفر به عنوان برنده قرعه کشی و 500 نفر جایگزین انتخاب شدند.

وانت151 آپشنال نیز 3 هزار و 274 متقاضی داشت که در قرعه کشی امروز هزار نفر به عنوان منتخبین اصلی و 500 نفر نیز به عنوان لیست رزرو انتخاب شدند.

اسامی منتخب در این طرح، پس از تائید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی ها، ظهر فردا اعلام خواهد شد. ضمن اینکه به منتخبین نیز با ارسال پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 445

به "قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید