منچستر سیتی 2 - 2 پالاس؛ VAR همچنان دشمن گواردیولاست!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، منچسترسیتی در دیداری تماشایی مقابل پالاس 2-2 متوقف شد.

منچستر سیتی 2 - 2 پالاس؛ VAR همچنان دشمن گواردیولاست!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ علیپور رحمتی، سیتی در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه نداد و داور با استناد به VAR یک پنالتی این تیم را برگرداند، در نهایت مقابل پالاس به تساوی 2-2 رضایت داده و دو امتیاز دیگر را نیز از دست داد.

سیتی بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 13 تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت، اما ضربه سرخیو آگوئرو روی ارسال ضربه ایستگاهی دی بروین به دیرک دروازه پالاس برخورد کرد.

در دقیقه 19 داوید سیلوا با حرکتی انفرادی می توانست گل اول سیتی را به ثمر برساند، اما ضربه او در آخرین لحظات به تامکنیس برخورد کرد. در اواسط نیمه اول و روی ارسال برناردو سیلوا، رحیم استرلینگ در مقابل دروازه پالاس صاحب موقعیت شد، اما ضربه سر او از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 39 پالاس بر خلاف جریان بازی به گل رسید. روی ارسال یک ضربه کرنر، ضربه سر گری کیهیل در دهانه دروازه با توسون رسید و او نیز با ضربه سر تکمیل کننده پیروز شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در ددقیقه 43 سیتی می توانست به گل تساوی دست یابد، اما ضربه برناردو سیلوا از وسط محوطه با عکس العمل زیبای گایتا همراه شد تا نیمه نخست با فزونی 0-1 پالاس به سرانجام برسد.

سیتی نیمه دوم را بهتر شروع کرد و می توانست روی پاس عرضی داوید سیلوا به گل تساوی دست یابد، اما ضربه فنی رحیم استرلینگ از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 52 سیتی باز هم موقعیت گلزنی شد، اما حرکت و ضربه برناردو سیلوا از گوشه محوطه با عکس العمل تماشایی گایتا همراه شد.

دقایقی بعد و روی پاس تماشایی و عمقی ویلفرد زاها، توسون می توانست گل دوم پالاس را نیز وارد دروازه سیتی کند، اما ضربه روپای او بین دو مدافع با عکس العمل ادرسون همراه شد.

اما حملات سیتی ادامه داد و این تیم در دقیقه 71 بالاخره صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما در نهایت بعد از بازبینی صحنه، تصمیم داور تغییر پیدا کرد و پنالتی سیتی رد شد.

در دقیقه 75 ریاض محرز در محوطه جریمه پالاس صاحب موقعیت شد و می توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه او از بالای دروازه گایتا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 82 سیتی بالاخره به گل رسید. روی ارسال گابریل ژسوس، سرخیو آگوئرو در دهانه دروازه توپ را قطع کرد و پیروز شد دروازه گایتا را باز کند.

اما حملات سیتی جواب داد و این تیم در دقیقه 87 به گل دوم هم رسید. روی پاس مندی، سرخیو آگوئرو باز یک ضربه تماشایی پیروز شد گل دوم تیمش را وارد دروازه پالاس کند.

اما پالاس پیروز شد در دقیقه 90 گل تساوی را به ثمر رساند. ویلفرد زاها از سمت چپ نفوذ کرد و ارسال عرضی او بعد از برخورد به فرناندینیو وارد دروازه ادرسون شد. در ادامه اتفاق خاص دیگری روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم به تساوی 2-2 رضایت دادند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 46

به "منچستر سیتی 2 - 2 پالاس؛ VAR همچنان دشمن گواردیولاست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستر سیتی 2 - 2 پالاس؛ VAR همچنان دشمن گواردیولاست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید