میرجوان: قسمت نبود از نفت مسجدسلیمان جدا شوم، طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، عماد میرجوان، مهاجم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در نیم فصل دوم کار سخت تری در پیش داریم ولی امیدوارم طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم.

میرجوان: قسمت نبود از نفت مسجدسلیمان جدا شوم، طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم

عماد میرجوان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ علیپور رحمتی، با اشاره با ادامه همکاری اش با نفت مسجدسلیمان آن هم در حالیکه چند پیشنهاد خوب داشت، گفت: تیم ما در نیم فصل اول نتایج خوبی گرفت و همین موضوع باعث شد تا بیشتر بازیکنان پیشنهاد داشته باشند. من هم چند پیشنهاد داشتم ولی باشگاه دریافتی ام را به آن حد مورد نظر رساند و در نهایت در این تیم ماندم. چند بازیکن دیگر هم چنین شرایطی داشتند ولی باشگاه به آنها پول داد، قرار است به زودی به دیگر بازیکنان هم پول بدهند تا دریافتی ها برابر شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از ماندن در نفت مسجدسلیمان پشیمان نیست؟ تاکید نمود: وقتی مسائل اقتصادی وجود داشت، طبیعتا تردیدهایی به وجود می آمد ولی خوشبختانه الان مسئله ای وجود ندارد. قسمت نبود که از نفت مسجدسلیمان جدا شوم، خوشحالم که همکاری من با این باشگاه ادامه دارد و امیدوارم در نیم فصل دوم بهترین عملکرد ممکن را داشته باشم. کوشش من این است که برای تیمم بازیکن تاثیرگذاری باشم.

میرجوان در ارتباط با شرایط تیمش برای نیم فصل دوم مطرح نمود: در 16 بازی گذشته فقط یک بار شکست خوردیم و این نشان می دهد تیم خوبی داریم. خوشبختانه با اضافه شدن چند بازیکن، تیم ما تقویت شده و کوشش می کنیم تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم. در نیم فصل دوم کار سخت تری در پیش داریم ولی امیدوارم طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 48

به "میرجوان: قسمت نبود از نفت مسجدسلیمان جدا شوم، طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میرجوان: قسمت نبود از نفت مسجدسلیمان جدا شوم، طرفداران حمایت نمایند تا بهتر از نیم فصل اول نتیجه بگیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید