کشته شدن دختر 10 ساله در عربستان حین تخریب منزل

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، کشته شدن یک دختر 10 ساله در عربستان سعودی حین تخریب منزلشان به دستور مقامات رسمی، عصبانیت کاربران شبکه های اجتماعی را در پی داشته است.

کشته شدن دختر 10 ساله در عربستان حین تخریب منزل

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علیپور رحمتی، کشته شدن یک دختر ده ساله به نام نوره حین تخریب منزلشان در استان الحرجه (تابع منطقه عسیر) در جنوب عربستان سعودی موجی از خشم در میان مردم این کشور به راه انداخته است.

بر اساس گزارش ارم نیوز، زمانی که تجهیزات سنگین از جمله بولدوزرها به دستور مقامات سعودی، مشغول تخریب خانه خانواده این کودک به بهانه ساخت و ساز بدون مجوز بوده اند، نوره که خواب بوده، زیر آوار گرفته شده است.

کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویری از این دختر و لحظه تخریب منزل خانواده وی، عصبانیت خود را ابراز نموده اند.

ترکی بن طلال امیر منطقه عسیر دستور تحقیق در این باره و تعیین شدن کامل واقعیت را داده است.

کاربری به نام عبدالله بن ظافر الزهیری نوشته، بای ذنب قتلت؟ (به چه گناهی کشته شد؟) و خواهان مجازات عاملان این موضوع شده است.

کاربری به نام ملکه نوشته است: اینجا کودکی بی گناه را به دلیل اینکه خانواده اش این لانه ها را در مکانی اشتباه به قول مسؤولان ساخته اند ، زیر می گیرند و زشت تر آن است که مسؤولیت این موضوع را بر عهده این دختر و خانواده اش می دانند. انسانیت از بین رفته است.

کاربر دیگری به نام یحیی عسیری با انتشار تصویر نوره آن را دردآور خوانده و نوشته تعدی واقعی کاخ های محمد بن سلمان در نئوم است که اهالی این منطقه را به زور بیرون نموده و کاخ های خود را پروژه ملی می نامد.

این اتفاق در حالی رخ می دهد که فروردین ماه، در پی کشته شدن یکی از شهروندان سعودی به نام عبد الرحیم أحمد محمود الحویطی در روستای باستانی الخریبه واقع در منطقه تبوک در نزدیکی شهر العلا از توابع مدینه منوره، که تنها به دلیل عدم همکاری با رژیم سعودی بر سر اجرای پروژه نئوم جان خود را از دست داد، موجی از نقدها علیه این رژیم در شبکه های اجتماعی به راه افتاد (جزئیات بیشتر).

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 283

به "کشته شدن دختر 10 ساله در عربستان حین تخریب منزل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشته شدن دختر 10 ساله در عربستان حین تخریب منزل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید