33 شکارچی غیرمجاز در تهران دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط 39 اسلحه شکاری و جنگی در این استان خبر داد و گفت: در دی ماه 33 نفر از متخلفان شکار غیرمجاز دستگیر شدند.

33 شکارچی غیرمجاز در تهران دستگیر شدند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی آنلاین به نقل از ایرنا، سعید محمودی در حاشیه بازدید از منطقه حفاظت شده ورجین اظهار کرد: از این تعداد، 38 اسلحه کشف شده مجاز و تعداد یک سلاح نیز غیرمجاز بودند.

وی گفت: در این مدت تعداد 29 فقره تخلف از سوی شکارچیان غیرمجاز در سطح استان کشف شده است، متخلفان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده و پرونده آنها در حال رسیدگی است.

محمودی با اشاره به این که کشفیات اجرا شده به مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران، مناطق حاشیه ای این مناطق و نیز به مناطق آزاد استان مربوط می شود، گفت: از تخلفات اجرا شده، تعداد 8 تخلف قبل از اقدام به شکار شکارچیان توسط مأموران یگان حفاظت استان کشف و ضبط شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران در این بازدید با تأکید بر ضرورت تلاش همه جانبه محیط بانان در برخورد با تخلفات محیط زیستی بیان نمود: یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با تشدید گشت و پایش ها در حوزه استحفاظی، برخورد قاطع با متخلفان شکار و صید را در دستور کار خود دارد.

براساس این گزارش محیط بانان مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان تهران به همراه یگان حفاظت محیط زیست این استان در 3 ماه گذشته 150 سلاح مجاز و غیرمجاز از متخلفان کشف و ضبط کرده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 88

به "33 شکارچی غیرمجاز در تهران دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "33 شکارچی غیرمجاز در تهران دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید