98.8 درصد اعتبارات عمرانی فارس جذب شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، با اشاره به سرانجام یافتن سال اقتصادی اعتبارات عمرانی سال 98، گفت: در مجموع 98.8 درصد این اعتبارات از سوی دستگاه های اجرایی استان جذب شده است.

98.8 درصد اعتبارات عمرانی فارس جذب شد

جهت دریافت خدمات آلاچیق مدرن فلزی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش از ، حسن نوروزی گفت: بر اساس آخرین آمار اسناد خزانه، از مجموع 766 میلیارد تومان اعتبار عمرانی، افزون بر 757 میلیارد تومان جذب شده و هشت میلیارد و 900 ملیون تومان نیز جذب نشده است.

او ادامه داد: از مجموع عدد جذب نشده نیز پنج میلیارد و 630 میلیون تومان مربوط به تبصره 19 یعنی مشارکت بخش عمومی و خصوصی و واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش غیردولتی است که مربوط به سه دستگاه فنی و حرفه ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کتابخانه های عمومی است.

نوروزی گفت: اگر این عدد پنج میلیارد و 630 میلیون تومان را هم از مبلغ کل کم کنیم در حقیقت فقط چهار دهم درصد کل اعتبارات جذب نشده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس توضیح داد: این در حالی است که در سال 97 از کل اعتبارات عمرانی 2 و 2 دهم درصد جذب نشد که بیانگر این است که شرایط جذب در سال اقتصادی 98 بهتر و مطلوب تر بوده است.

منبع: ایرنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 474

به "98.8 درصد اعتبارات عمرانی فارس جذب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "98.8 درصد اعتبارات عمرانی فارس جذب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید