بازنشستگان حتما بخوانند ! ، خبر خوب

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خبرنگاران: مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری، از پرداخت نوبت نخست وام ضروری 12 میلیون تومانی به بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول اطلاع داد.

بازنشستگان حتما بخوانند ! ، خبر خوب

حقوق بازنشستگان در حالی به مجلس رفته که هنوز در دستور کار نمایندگان قرار نگرفته است حقوق بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از مواردی است که سال ها از سوی این بازنشستگان مطرح شده است حقوق بازنشستگان و پرداختی آن بارها بیان شده است حقوق بازنشستگان و پرداخت آن از سوی سازمان تأمین اجتماعی اجرا شد که البته این کار به صورت ناقص عملیاتی شد حقوق بازنشستگان از جمله مواردی است که در جامعه مطرح شده است .

به گزارش خبرنگاران، علی خدامی گفت، مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: نخستین نوبت از مرحله اول وام ضروری به مبلغ 12 میلیون تومان که آبان 1400 ثبت نام اینترنتی آن انجام شد، روز گذشته به حساب 23 هزار و 847 نفر از مشمولان واریز شد.

وی اضافه نمود: این تسهیلات با کارمزد 4 درصد و اقساط 36 ماهه بوده که آبان سال جاری ثبت نام اینترنتی آن در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm. ir انجام و نتایج آن نیز از ششم دی ماه در همین درگاه اعلام شد.

خدامی گفت: در مرحله نخست مشخصات تعداد 148 هزار و 500 نفر از واجدان شرایط اعلام شدند که قرار است در قالب 7 نوبت وام آن ها پرداخت گردد.

منبع: رکنا
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1310

به "بازنشستگان حتما بخوانند ! ، خبر خوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشستگان حتما بخوانند ! ، خبر خوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید