اخبار و رویدادها

قتل شبانه پسر جوان به دست پرستار میلیاردر ، یک زن وکیل همدست او بود

مرد پرستار که با همدستی یک زن وکیل و سه نفر دیگر پسر جوانی را به قتل رسانده بود، پرده از راز این جنایت برداشت.

22 مرداد 1399

اروپا دنبال مصالحه با آمریکا سر برجام، پیشنهاد تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی

منابع آمریکایی گزارش داده اند کشورهای اروپایی قصد دارند با پیشنهاد تمدید محدود تحریم های تسلیحاتی علیه ایران به مصالحه ای با واشنگتن بر سر حفظ برجام برسند.

21 مرداد 1399

اجازه پلمب ساختمان کلینیک سینا را نداشتیم

شهردار تهران گفت: در موضوع ساختمان کلینیک سینا علی رغم صدور 4 اخطار و ورود دستگاه قضا اجازه پلمب وجود نداشت

21 مرداد 1399

تظاهرات ماموران پلیس، دولت فرانسه را به واکنش واداشت

دولت فرانسه در واکنش به اعتراض صدها تن از نیروهای پلیس در ماجرای اتهام نژادپرستی اظهار داشت تنها در صورت اثبات رفتار تبعیض آمیز با مأموران خاطی برخورد می نماید.

20 مرداد 1399

کسر حقوق کارگران تفکیک پسماند در دوران کرونا از مبلغ قرارداد پیمانکاران با مناطق

علیپور شیوه جبران پرداختی های پیمانکاران پسماند با کارگرانشان را تشریح کرد.

20 مرداد 1399

شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان مقطع دکتری

معاون دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس درباره شرایط واگذاری خوابگاه به دانشجویان غیربومی مقطع دکتری در این دانشگاه توضیحاتی را ارائه کرد.

19 مرداد 1399

استعفای پورموسوی شوک بود، دنبال بهترین گزینه برای تیم جوانان هستیم

اکبر محمدی در گفتگو با خبرنگاران درباره اتفاقات رخ داده در تیم فوتبال جوانان و استعفای سیروس پورموسوی سرمربی این تیم گفت: به خاطر نتایج دوره قبل مسابقات قهرمانی آسیا، تیم ایران این دوره در سید چهارم این مسابقات قرار گرفته است. پورموسوی از ابتدای این...

19 مرداد 1399

صدور 16 موافقت اصولی برای پروژه های گردشگری گیلان

سومین جلسه کمیته فنی آنالیز طرح های سرمایه گذاری و متقاضی صدور موافقت اصولی استان گیلان در معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری برگزار گردید.

18 مرداد 1399

افزایش 20 درصدی قیمت بلیت قطار های مسافری

دبیر انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی گفت: شورای عالی ترابری با توجه به پیشنهاد شرکت های ریلی مسافری مبنی بر افزایش قیمت بلیت قطار های مسافری، با افزایش 20 درصدی بهای بلیت این قطار ها موافقت کرد.

18 مرداد 1399

سایه سنگین موج دوم کرونا همچنان بر کشتی دنیا

به گزارش خبرنگاران، هفته گذشته نشست مسئولان اتحادیه جهانی کشتی در حالی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس اتحادیه جهانی برگزار گردید که این نشست به آخرین شرایط و دستورالعمل های داوران بین المللی اختصاص داشت.

18 مرداد 1399

خبرنگاران ممنوعیت آتش زدن بقایای گیاهی پس از برداشت محصول در مانه وسملقان

بجنورد- خبرنگاران- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مانه و سملقان گفت: آتش زدن هرگونه بقایای گیاهی پس چر مزارع پس از برداشت محصول در حاشیه اراضی ملی و مراتع این شهرستان خراسان شمالی ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.

17 مرداد 1399

سه نکته مهمی که نباید فراموش کرد

رهبر معظم انقلاب هر ساله در دیدار با دانشجویان و نخبگان بر چند عنصر مهم تاکید ویژه داشته اند، دو عنصر مدیریت و جوانی؛ اکنون می خواهم بخشی کوچیکی را مورد بررسی قرار دهم.

16 مرداد 1399

منتظر مجوز وزارت ورزش برای برگزاری پلی آف فوتسال بانوان هستیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون فوتبال، شیرین نصیری، مسئول برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان گفت: پس از نشست هم اندیشی که در مورد برگزاری رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان روز گذشته(یکشنبه) تشکیل شد، نامه ای را به وزارت ورزش ارسال و خواهان...

16 مرداد 1399

خبرنگاران هوا در استان مرکزی خنک تر می گردد

اراک - خبرنگاران - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی گفت: بر اساس نقشه های پیش یابی، دمای روزانه هوا در این استان بین چهار تا 6 درجه و دمای شبانه بین 2 تا 3 درجه سانتیگراد در 2 روز آینده کاهش می یابد.

15 مرداد 1399

قصه بچه ها یمنی که به دست ارتش سعودی ربوده می شوند

به گفته یک فعال یمنی ارتش سعودی اقدام به ربایش بچه ها یمنی نموده و آن ها را به مناطق درگیری گسیل می نماید.

15 مرداد 1399

عضویت 57 میلیون ایرانی در بخش تعاون

خبرنگاران: رییس اتاق تعاون ایران در دیدار با سرپرست وزارت صمت در خصوص توانمندی ها و ظرفیت های بخش تعاون توضیح داد و گفت: با احتساب سهام عدالت، 57 میلیون ایرانی در بخش تعاون عضو هستند.

14 مرداد 1399

مانور ایران بیخ گوش آمریکایی ها؛ در حیاط خلوت واشنگتن چه می گذرد؟

ارسال محموله بنزین از سوی ایران به ونزوئلا از نگاه بسیاری از ناظران و تحلیگران، برنده ای جز تهران نداشت و بسیاری این اقدام را راهی برای مقابله با تحریم های واشنگتن ارزیابی کردند.

14 مرداد 1399

ماجرای دعوای وریا غفوری و خلیل زاده چیست؟

تقابل وریا غفوری و اسماعیل خلیل زاده در فضای مجازی به نظر می رسد نزدیکان باشگاه استقلال به دنبال یارکشی و تسویه حساب در این ماجرا هستند.

14 مرداد 1399

خبرنگاران وزیر ورزش: در زمان مشخص شده سرخابی ها را وارد بازار سرمایه می کنیم

تهران- خبرنگاران- وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر ایجاد همت جمعی در بین دستگاه های اجرایی حاضر برای واگذاری سرخابی ها، گفت: کوشش می کنیم در زمان معین شده سرخابی های پایتخت را وارد بازار سرمایه کنیم.

13 مرداد 1399

خبرنگاران اوکراین پروازهای مسافری را 15 روز دیگر از سر می گیرد

مسکو - خبرنگاران- وزیر زیرساخت های اوکراین بیان کرد: پروازهای مسافربری داخلی و خارجی این کشور از 15 ماه ژوئن (26 خرداد ماه) از سرگرفته می گردد.

12 مرداد 1399
تعداد: (332)