اخبار اقتصادی

جزئیات وام ودیعه مسکن برای مستاجران نیمه دوم سال

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص جزئیات وام ودیعه مسکن برای مستاجران نیمه دوم سال توضیحاتی ارائه داد.

11 شهریور 1400

فرزندتان میوه مصرف نمی کند؟ این راه چاره را بخوانید

یک مطالعه نو نشان داد که دانش آموزان دبیرستانی به میزان کافی میوه و سبزی مصرف نمی کنند.

7 شهریور 1400

قیمت لبنیات ثابت می ماند اگر خوراک دام با نرخ مناسب تامین گردد

رئیس اتحادیه لبنیات سنتی تهران گفت: اگر خوراک دام به موقع و با قیمت مناسب عرضه گردد قابلیت آن را داریم که تا 15 سال، قیمت لبنیات را ثابت نگه داریم.

5 شهریور 1400

خراسان رضوی در تامین شکر مصرفی خود مسئله ای ندارد

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: مسئله ای در تامین شکر در کل کشور و بعلاوه خراسان رضوی وجود ندارد.

4 شهریور 1400

از دکوراسیون منزل سلبریتی ها، ایده بگیرید

به گزارش زندگی امروز تقریبا تمامی خبرهای منتشره در رابطه با این افراد، از کوچک ترین فعالیت هایی که انجام می دهند تا شرایط خانه و زندگی و ماشینی که سوار می شوند، با استقبال زیادی از طرف مردم روبرو هستند. دلیلش هم این است که اغلب عوام، شخصیت های خاص و محبوب...

3 شهریور 1400

همسان سازی حقوق بازنشستگان در سال 1400 اجرا می گردد؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری درباره اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان برای سال آینده، توضیحاتی داد.

2 شهریور 1400

آشنایی با انواع لامپ و چراغ تازه برای محیط داخل و خارج خانه

برای بسیاری از مردم نورپردازی منزل و بررسی انواع لامپ، موضوع چندان مهمی نبوده و معمولا در آخرین مرحله از دیزاین و طراحی خانه به آن توجه می شود. اما امروزه شرایط به طور کلی فرق کرده و نورپردازی و سیستم روشنایی تبدیل به یکی از عناصر مهم در دیزاین خانه شده...

31 مرداد 1400

توانمندی محققان ایرانی در فراوری پلیمرهای پیشرفته بیوتکنولوژی

در سال های اخیر معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بارها به پیشرفت های به دست آمده در حوزه بیوتکنولوژی و فراوری مواد اولیه دارویی در کشور اشاره نموده است.

23 مرداد 1400

تامین اقتصادی فرودگاه کابل و حضور غیرنظامی؛ توافق اعضای ناتو درباره افغانستان

سران کشورهای عضو ناتو در ملاقات در نشست این سازمان توافق کردند که پس از خروج نظامی از افغانستان به تامین اقتصادی فرودگاه و حضور غیرنظامی در این کشور ادامه دهند.

22 مرداد 1400

رشد 142درصدی تجارت خارجی ایران در نیمه بهار 1400

خبرنگاران : آمار تجاری ایران در دو ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 142درصد رشد کرد.

21 مرداد 1400

سهم ناچیز تهرانی ها از هوای پاک در بهار 1400

بهار سال جاری درحالی به سرانجام رسید که تهرانی ها طی 93 روز گذشته تنها دو روز هوای پاک تنفس کردند این درحالیست که طی پنج سال اخیر کیفیت هوا در فصل بهار بین 10 تا 25 روز در شرایط پاک گزارش شده بود.

20 مرداد 1400

فعلا یک بانک کارت اعتباری 7 میلیونی صادر می کند

مدیراداره اعتبارات بانک مرکزی ضمن بیان اینکه اکنون بانک ملی به طور مقدماتی صدور کارت هفت میلیونی رفاهی را آغاز کرده است، گفت: البته حداکثر تا دو هفته آینده سایر بانک های عامل هم این امکان را خواهند داشت که کارت های رفاهی را در اختیار متقاضیان قرار دهند...

17 مرداد 1400

معرفی هتل های زنجیره ای جهان

در کل می توان 100 نام را برای هتل های رنجیره ای جهان نام برد.در این مطلب تنها 8 هتل زنجیره ای برتر یا بیشتر شناخته شده را نام می بریم. می توانید راجع به این هتل ها، اطلاعات خود را بالا ببرید و بیشتر با هتل های زنجیره ای جهان آشنا شوید.

15 مرداد 1400

سفر 27 هزار خارجی به ایران برای درمان

درحالی نزدیک به یک و نیم سال است مرزهای ایران به روی جهانگردان خارجی بسته شده که معاون جهانگردی بیان نمود در سه ماهه نخست امسال، 27 هزار جهانگرد به انگیزه درمان به ایران سفر کرده اند.

14 مرداد 1400

فیل شناگر در اقیانوس!!، عکس

راجان فیل 60 ساله ، تنها به جای مانده نسل فیلهایی است که سالها پیش در جزایر آندامان در خلیج بنگال برای حمل تنه درختان از آنها استفاده میشد. یکی از آموزشهای این فیلها شنا در اقیانوس بود.

13 مرداد 1400

بزرگ ترین اشتباهات معماری جهان

شاهکارهای معماری در سراسر دنیا هر یک داستان ها برای گفتن دارند اما در این میان هستند آثاری که جز فاجعه نام دیگری برازنده شان نیست. ساختمان هایی در چین،کره شمالی و انگلیس وجود دارند که به درستی لقب فجایع ساخت وساز را به خود اختصاص داده اند.

9 مرداد 1400

تصمیم سفرای اتحادیه اروپا برای تمدید تحریم های اقتصادی علیه روسیه

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، سفرای کشورهای عضو اتحادیه اروپا در بروکسل، با تصویب پیش نویس طرحی، تمدید بخشی از تحریم های اقتصادی وضع شده علیه روسیه را برای 6 ماه دیگر تأیید کردند.

6 مرداد 1400

معرفی دانشگاه ورشو لهستان

دانشگاه ورشو، عظیم ترین دانشگاه لهستان است که در مرکز این کشور، ورشو واقع شده است. این دانشگاه یکی از 500 دانشگاه برتر دنیا و بهترین دانشگاه لهستان است.

5 مرداد 1400

دراکولا، قسمت شانزدهم و پایانی؛ پایان راه دراکولا

خبرنگارانـ قسمت شانزدهم و پایانی سریال دراکولا به تهیه کنندگی و کارگردانی مهران مدیری سه شنبه 22 تیر ماه 1400 وارد شبکه نمایش خانگی شد.

5 مرداد 1400

نگاهی به برگزاری گرانترین مسابقه اسب دوانی جهان در دوبی

روزی دیگر در میدان اسب دوانی معروف دوبی آغاز می شود. شِین رایان، کارشناس آغاز مسابقه، کارش را با بررسی مسیرهای کورس آغاز می کند.

4 مرداد 1400
تعداد: (315)