اخبار اقتصادی

نبود تبلیغات محیطی دلیل استقبال اندک از تابستانه کتاب در خراسان شمالی

به گزارش خبرنگاران از خراسان شمالی، طرح تابستانه کتاب99 با مشارکت هفت کتاب فروشی از 27 کتاب فروشی خراسان شمالی همزمان با عید غدیر در این استان شروع و تا 30 مرداد ماه جاری در کتاب فروشی های عضو این طرح ادامه دارد.

5 مهر 1399

فیروزی: اداره وزارت صمت از 21 مرداد با سرپرست جرم است ، ترکیب صنعت و تجارت؛ تجربه پیروز جهانی

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اداره شدن وزارت صمت توسط سرپرست بعد از 21 مرداد ماه جرم است، بیان داشت: حتی افرادی که از دستورات سرپرست اطاعت کند آن فرد هم متخلف است و باید در قبال این حرکت جوابگو باشد

3 مهر 1399

برنامه های دولت برای خانه دار کردن کارگران

خبرنگاران : ساخت مسکن کارگران همیشه در برنامه های دولت بوده و برای این منظور تفاهم نامه ساخت 200 هزار واحد بین وزرای تعاون و راه و تفاهم نامه احداث یکصد هزار واحد مسکونی در کنار شهرک های صنعتی بین وزارت راه و اتاق تعاون...

30 شهریور 1399

توافق ارزی میان ایران و عراق به مرحله نهایی رسید

قنبری که برای انجام مذاکرات بانکی به همراه هیئت وزارت امور خارجه به عراق سفر کرده بود، از گسترش بیش از پیش همکاری های ارزی و بانکی میان دو کشور خبر داد.

27 شهریور 1399

با این فرمول جدید مردم خانه دار می شوند؟

خبرنگاران : بالاخره چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد؛ به طوری که هفته گذشته در بورس کالای ایران، یک باب واحد تجاری واقع در شهر جدید پردیس روی تابلوی بازار فرعی رفت.

26 شهریور 1399

درگذشت مدیر بانک سلولی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی

پروانه فرزانه مدیر بانک سلولی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی پس از تحمل یک دوره بیماری دار فانی را وداع گفت.

24 شهریور 1399

خبرنگاران تصویب یک بند از قانون برنامه ششم توسعه

تهران - خبرنگاران - دستورالعمل بند خ ماده (113) قانون برنامه ششم توسعه راجع به سازوکارهای مختلف تشویق و ماندگاری شاغلان در پست های تخصصی حقوقی(موضوع تصویب نامه شماره 44961/ت 55447 ه مورخ 1399/4/28 هیئت وزیران) تصویب شد.

22 شهریور 1399

خبرنگاران مطهری: تا آخرین ملاقات برای پیروزی به میدان می رویم

تهران- خبرنگاران- مربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: همین فرایند را تا خاتمه لیگ حفظ خواهیم کرد و تا آخرین بازی برای پیروزی به زمین می رویم.

22 شهریور 1399

گول کلاهبرداران با وعده های سفر به خارج را نخورید

سرهنگ امینی به تشریح کلاهبرداری از شهروندان در پی اعلام وعده اعزام به خارج از کشور توسط شیادان پرداخت.

21 شهریور 1399

35 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم

محمود علیزاده، معاون سازمان امور مالیاتی درباره افتتاح سامانه دریافت گزارشات مردمی فرار مالیاتی گفت: یکی از موضوعاتی که سازمان امور مالیاتی دنبال می کند جلوگیری از فرار مالیاتی است که بخشی از این اقدامات را از طریق استفاده از گزارشات مردمی پیگیری می...

20 شهریور 1399

نادرشاه؛ بنیان گذار نیروی دریایی مدرن ایران

روزنامه خراسان - جواد نوائیان رودسری: بعضی از مورخان، به اشتباه معتقدند که ایرانیان، جز در بعضی دوره های باستان، اصولاً در پی ایجاد نیروی دریایی قوی نبوده اند و آن چه امروز به نام نیروی دریایی ایران می شناسیم، طی حدود یک قرن گذشته شکل گرفته است. دلیل این...

20 شهریور 1399

اروپا نقاب انداخت؛ تعهدات فراتر از NPT را لغو کنید

به گزارش خبرنگاران، محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود نوشت: تروئیکای اروپایی عضو برجام، با آخرین دشمنی در قالب قطعنامه ضد ایرانی آژانس، ثابت کردند به تمام معنا شریک سارق هستند، هر چند که تیم روحانی اصرار داشت آنها را دوست و شریک ایران جانمایی کند.

18 شهریور 1399

حل مشکل ریزگردها به دست محققان دانشگاه آزاد اسلامی، مالچ رُسی چگونه بساط ریزگردها را جمع می نماید؟

محققان دانشگاه آزاد اسلامی توانسته اند با استفاده از مالچ رُسی کانون ریز گردها را کاهش دهند این طرح قابلیت تجاری سازی در کشور را دارد.

16 شهریور 1399

15 مکان ممنوعه جهان که نمی توان از آنها بازدید کرد

در پکن مکانی وجود دارد که شهر ممنوعه خوانده می گردد، اما شانس بازدید از این محوطه در مقایسه با بسیاری از مکان های ممنوعه جهان بسیار بیشتر است. در سراسر جهان مکان هایی وجود دارد که به دلایل مختلفی از دسترس عموم دور مانده اند. بعضی از آن ها به خاطر امنیت...

15 شهریور 1399

خبرنگاران آمریکا فروش بالگرد نظامی به اردن را تصویب کرد

تهران- خبرنگاران- پنتاگون روز سه شنبه اعلام نمود که وزارت امور خارجه آمریکا پیشنهاد فروش بالگرد بلک هالک به اردن به ازش 23 میلیون دلار را امضا نموده است.

15 شهریور 1399

خطر تشدید کرونا در پاییز ، ابتلای 18 میلیون ایرانی تا کنون

عضو کمیته کشوری کرونا درباره تاثیر همه گیری بیماری آنفلوانزا در فصل پاییز بر تشدید اپیدمی کرونا، گفت: تنها راهکار قطع زنجیره انتقال کرونا، رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری هاست و به همین دلیل برای پیشگیری از بروز فاجعه در فصول سرد سال، باید نسبت به واکسیناسیون...

14 شهریور 1399

پمپئو: با اروپا بر سر ایران اختلاف داریم

وزیر امور خارجه آمریکا ادعا کرد که سیاست موسوم به فشار حداکثری علیه ایران پیروز بوده است.

13 شهریور 1399

شرودر خواهان تحریم های متقابل اتحادیه اروپا علیه آمریکا شد

صدر اعظم اسبق آلمان با توجه به تصمیمات آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه پروژه گازی نورد استریم 2 خواهان اقدامات متقابل اتحادیه اروپا علیه آمریکا شد.

9 شهریور 1399

چین: تهدید آمریکا را بی پاسخ نمی گذاریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، چین تهدید کرد تصمیم آمریکا مبنی بر لغو شرایط ویژه هنگ کنگ را بی پاسخ نمی گذارد.

9 شهریور 1399

رشد 46 هزار و 822 واحدی شاخص بورس تهران

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در خاتمه معاملات امروز (شنبه) با جهش 46 هزار و 822 واحدی روبه رو شد.

7 شهریور 1399
تعداد: (140)