اخبار سیاسی

طراحی سایت: سایت نو صدور مجوز تردد در تهران شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران، ایمان قربانی مشاور و مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران با اشاره به تغییرات انجام شده در صدور مجوز تردد در تهران اظهار کرد: مجوز تردد بین استانی از امروز فقط برای افراد واجد شرایطی که در سامانه تهران تردد درخواست خود را ثبت و پیامک...

25 شهریور 1400

کانادا از دو اقدام خود برای پیوستن خانواده های پناهندگان به آنها خبر داد

دولت کانادا در صدد است درخواست اقامت دائم از سوی اتباع خارجی که تحت الحمایه اش هستند و هم اعضای خانواده هایشان در کانادا را راحت تر کند. فرد تحت الحمایه یا محافظت شده فردی است که به باور اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا دلیل معقولی برای ترس از...

19 شهریور 1400

تبادل دانشجوی دانشگاه تهران با یکی از دانشگاههای اسپانیا

دانشگاه تهران و دانشکده حقوق دانشگاه پونتی فیسیا کومیاس اسپانیا در زمینه تبادل دانشجو همکاری می نمایند.

15 شهریور 1400

جزئیات وام ودیعه مسکن برای مستاجران نیمه دوم سال

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص جزئیات وام ودیعه مسکن برای مستاجران نیمه دوم سال توضیحاتی ارائه داد.

11 شهریور 1400

قیمت لبنیات ثابت می ماند اگر خوراک دام با نرخ مناسب تامین گردد

رئیس اتحادیه لبنیات سنتی تهران گفت: اگر خوراک دام به موقع و با قیمت مناسب عرضه گردد قابلیت آن را داریم که تا 15 سال، قیمت لبنیات را ثابت نگه داریم.

5 شهریور 1400

عجیب اما واقعی؛ فورد جی تی کدهای نرم افزاری بیشتری نسبت به یک جت جنگنده دارد

با کنترل پیوسته داده های ورودی، شرایط خودرو و محیط اطراف، اتومبیل جی تی بدنه و پاسخ دهی خود را برای برترین حالت تنظیم می نماید، به همین دلیل فورد جی تی در سرعت 180 مایل در ساعت همچون سرعت 18 مایل در ساعت قابل اتکا و پایدار است.

1 شهریور 1400

تامین اقتصادی فرودگاه کابل و حضور غیرنظامی؛ توافق اعضای ناتو درباره افغانستان

سران کشورهای عضو ناتو در ملاقات در نشست این سازمان توافق کردند که پس از خروج نظامی از افغانستان به تامین اقتصادی فرودگاه و حضور غیرنظامی در این کشور ادامه دهند.

22 مرداد 1400

فعلا یک بانک کارت اعتباری 7 میلیونی صادر می کند

مدیراداره اعتبارات بانک مرکزی ضمن بیان اینکه اکنون بانک ملی به طور مقدماتی صدور کارت هفت میلیونی رفاهی را آغاز کرده است، گفت: البته حداکثر تا دو هفته آینده سایر بانک های عامل هم این امکان را خواهند داشت که کارت های رفاهی را در اختیار متقاضیان قرار دهند...

17 مرداد 1400

امتحان آماده نمایش شد

تهران (پانا) - مستند امتحان به کارگردانی سجاد ریاحی تولید و آماده پخش شد.

11 مرداد 1400

نماینده سازمان ملل: با ایران درباره سوریه گفت وگو داشتم

نماینده سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که گفت وگوهای خوبی با ایرانیان درخصوص سوریه داشته است.

10 مرداد 1400

تلاش مسکو برای حل مسایل افغانستان و جلب مشارکت طالبان

اوضاع افغانستان با خروج نیروهای آمریکایی از این کشور و همزمان با آن افزایش تحرکات جنگی گروه طالبان بشدت متشنج شده است؛ روسیه از یک طرف دعوت به جلب مشارکت طالبان می کند و ازسوی دیگر درصدد تقویت ساختار نظامی کشورهای آسیای مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی...

8 مرداد 1400

معرفی دانشگاه ورشو لهستان

دانشگاه ورشو، عظیم ترین دانشگاه لهستان است که در مرکز این کشور، ورشو واقع شده است. این دانشگاه یکی از 500 دانشگاه برتر دنیا و بهترین دانشگاه لهستان است.

5 مرداد 1400

سامانه جامع آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای تغییر کرد

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای از تغییر سامانه جامع آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه اطلاع داد.

4 مرداد 1400

ورود و خروج به 32 شهر قرمز کرونایی ممنوع است

معاون اجتماعی پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر شرایط قرمز کرونایی در 32 شهر، ورود و خروج خودرو به این شهرها ممنوع است.

30 تیر 1400

آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته

نشست سه جانبه نمایندگان سازمان های راه آهن ازبکستان، ایران و ترکمنستان، امضای سند همکاری نظامی قزاقستان و ترکیه و ملاقات خلیل زاد با رئیس جمهور تاجیکستان؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.

30 تیر 1400

پرواز655، بازخوانی رسوایی حقوق بشر آمریکایی

شلیک به پرواز 655 نمونه ای از حقیقت ضدحقوق بشری دولت آمریکاست. حقیقتی که تکرار آن در صفحه تاریخ گواه بی اعتنایی دولت آمریکا به حقوق بشر و جان انسان هاست.

26 تیر 1400

پیامدهای توافق مسکو-آنکارا برای ایجاد منطقه عاری از سلاح در سوریه

به گزارش خبرنگاران، ایندیپندنت در تحلیل خود می نویسد: سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه و مولود چاووش اوغلو، همتای ترکیه ای وی، روز چهارشنبه گذشته در آنتالیا ملاقات کردند. هر چند فضای این ملاقات، مثبت به نظر می رسید اما محتوای جلسه به اتاق های بسته...

25 تیر 1400

تسویه بدهی گازی ایران نزدیک است

وزارت برق کشور عراق اظهار داشت: جدول بدهی ها را تهیه شده است و به زودی نسبت به تسویه دیون گازی خود با ایران اقدام می شود.

25 تیر 1400

سعد الحریری با اردوغان دیدار کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، سعد الحریری نخست وزیر مأمور به تشکیل کابینه لبنان عصر شنبه در سفر به استانبول با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار و مصاحبه کرد.

21 تیر 1400

تست کرونای خبرنگار افغان در هیات اعزامی به آمریکا مثبت شد

تست کرونای فیلمبردار مطبوعاتی افغان که با هیات رئیس جمهور افغانستان به آمریکا سفر نموده، مثبت شد.

20 تیر 1400
تعداد: (294)