اخبار مجلس

ادامه سقوط شاخص بورسهای جهانی

خبرنگاران : در وال استریت، بیشتر شاخص ها نزولی بودند تا جایی که دو شاخص از سه شاخص اصلی بورسی در سطح پایین تری از روز قبل خود بسته شدند.

30 دی 1399

یادداشت تحلیل گر ترک، نخجوان؛ فرصت ها و تهدیدها (بخش 1)

یکی از مهم­ترین ابعاد توافق سیاسی بین جمهوری آذربایجان، روسیه و ارمنستان، بندی است که به ایجاد گذرگاه بین نخجوان و آذربایجان اشاره نموده و تحولات جدید را به دنبال می آورد.

3 دی 1399

تلاش النصر عربستان با کمک وکیل منچسترسیتی، پرسپولیس: در بدترین حالت جریمه مالی می شویم

باشگاه النصر عربستان برای نتیجه رساندن شکایت خود علیه پرسپولیس در کمیته استیناف AFC، وکیل باشگاه منچسترسیتی انگلیس را استخدام کرد.

23 آذر 1399

قالیباف: پیگیر تخصیص یک میلیارد دلار برای کادر درمان هستیم

رئیس مجلس شورای اسلامی از پیگیری تخصیص کامل یک میلیارد دلار صندوق توسعه ملی به موضوع مقابله با کرونا خبر داد.

21 آذر 1399

خبرنگاران کمیسیون آموزش مجلس با برگزاری کنکور نظام قدیم موافقت کرد

مشهد- خبرنگاران- عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه این کمیسیون موضوع کنکور نظام قدیم مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تمدید آن موافقت شد.

20 آذر 1399

نبی: پیگیری ویژه برای رفع محرومیت آل کثیر انجام می شود

دبیرکل فدراسیون فوتبال از پیگیری ویژه برطرف شدن محرومیت عیسی آل کثیر خبر داد.

22 آبان 1399

تسویه پاداش سرانجام خدمت فرهنگیان بازنشسته تا سرانجام شهریور، اعلام جزییات آزمون استخدامی تا 15روز

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کوشش می کنیم تا قبل از خاتمه شهریور پاداش خاتمه خدمت بازنشستگان را تسویه کنیم گفت: امروز بخش قابل توجهی از بودجه از سوی سازمان برنامه تخصیص یافته و امیدواریم مابقی هم به زودی در اختیار ما قرار بگیرد.

22 مهر 1399

پشت پرده های سیاسی رای نیاوردن مدرس خیابانی

برخلاف پیش بینی ها مبنی بر رأی آوردن گزینه پیشنهادی وزیر صمت در مجلس اصولگرایان، مجلس به مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صمت، رأی اعتماد نداد. روز های قبل رسانه ها پالس های مثبتی از مجلس دریافت کرده بودند و یکی، دو نماینده در گفتگو با خبرگزاری ها ابراز امیدواری...

16 مهر 1399

فیروزی: اداره وزارت صمت از 21 مرداد با سرپرست جرم است ، ترکیب صنعت و تجارت؛ تجربه پیروز جهانی

سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه اداره شدن وزارت صمت توسط سرپرست بعد از 21 مرداد ماه جرم است، بیان داشت: حتی افرادی که از دستورات سرپرست اطاعت کند آن فرد هم متخلف است و باید در قبال این حرکت جوابگو باشد

3 مهر 1399

خبرنگاران تصویب یک بند از قانون برنامه ششم توسعه

تهران - خبرنگاران - دستورالعمل بند خ ماده (113) قانون برنامه ششم توسعه راجع به سازوکارهای مختلف تشویق و ماندگاری شاغلان در پست های تخصصی حقوقی(موضوع تصویب نامه شماره 44961/ت 55447 ه مورخ 1399/4/28 هیئت وزیران) تصویب شد.

22 شهریور 1399

شرودر خواهان تحریم های متقابل اتحادیه اروپا علیه آمریکا شد

صدر اعظم اسبق آلمان با توجه به تصمیمات آمریکا برای اعمال تحریم های جدید علیه پروژه گازی نورد استریم 2 خواهان اقدامات متقابل اتحادیه اروپا علیه آمریکا شد.

9 شهریور 1399

اجازه پلمب ساختمان کلینیک سینا را نداشتیم

شهردار تهران گفت: در موضوع ساختمان کلینیک سینا علی رغم صدور 4 اخطار و ورود دستگاه قضا اجازه پلمب وجود نداشت

21 مرداد 1399

دستور آماده باش روحانی برای سفرهای احتمالی ، وزیر بهداشت؛ رعایت نمی نمایند

وزیر بهداشت به رئیس جمهور در مورد عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در بعضی استان ها و رشد حدودی کرونا در این مناطق گزارش داد. روحانی نیز دستور آماده باش برای سفرهای عید را صادر کرد.

7 مرداد 1399

اظهارات بی سابقه رئیس جمهور تونس علیه امارات؛ رویای آشفته تان تعبیر نخواهد شد

در سایه دشمنی امارات با تجربه دموکراتیک نوپای تونس، قیس السعید تاکید نمود که این کشور به دوره تاریک گذشته باز نخواهد گشت.

4 مرداد 1399

اظهارات دارویی ترامپ بار دیگر جنجال به پا کرد

ایسنا نوشت: پزشک مخصوص ریاست جمهوری آمریکا تایید کرد دونالد ترامپ به رقم عدم ابتلا به کرونا ویروس داروی هیدروکسی کلروکین که مخصوص مالاریا است را مصرف می نماید زیرا خود او و ترامپ به این نتیجه رسیده اند که مزایای بالقوه این دارو بر خطرات نسبی آن فزونی...

1 مرداد 1399

برای انتقال دانشجویان ایرانی به داخل آمادگی داریم

مدیرکل بورس و اموردانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور های مختلف، این آمادگی را داریم که در صورت درخواست دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، آنان را به دانشگاه های داخل منتقل کنیم.

9 تیر 1399

تحقق 133.3 درصد بودجه 97، یکی از مدیران دولتی با حقوق 53 میلیون تومان بالاترین نجومی بگیر کشور شد

رئیس دیوان محاسبات گفت: در آنالیز حقوق های نجومی سال 97 تعیین شد که یکی از مدیران دولتی با دریافت حقوق 53 میلیون تومان بالاترین نجومی بگیر بوده است.

17 خرداد 1399

نامه رئیس مجلس چین به لاریجانی، تاکید بر مبارزه مشترک ایران و چین با کرونا

در پیغام رئیس مجلس چین به رییس مجلس شورای اسلامی بر مبارزه مشترک ایران و چین با کرونا تاکید شد.

7 خرداد 1399

372 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی تعمیر شد

خبرنگاران: مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی از احداث وتعمیر 372 واحد مسکونی برای خانواده های تحت پوشش این نهاد در نیمه نخست امسال خبر داد.

15 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مرسولات خارجی 48ساعت قرنطینه می شوند

تهران-خبرنگاران-شرکت ملی پست این روزها همراه کسب و کارهای مجازی مشغول فعالیت برای رساندن کالاهای مورد نیاز به دست شهروندان است. به گفته مدیرکل دفتر مدیریت کیفیت و امور مشتریان، مرسولات خارجی 48 ساعت در محلی قرنطینه می شوند و سپس به دست شهروندان می رسند....

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (28)