مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، کسی که ایده ساخت پیاده روی مشاهیر به ذهنش رسید، ای. ام. استوارت نام داشت که در سال 1953 به عنوان رئیس داوطلب گروه بازرگانی هالیوود خدمت می­کرد. طبق یکی از رسانه های گروه، او در همان سال ایده پیاده رو را با هدف حفظ افتخار انجمنی که نام آن، به معنی شکوه و اشتیاق چهار گوشه دنیا است ارائه داد. برای آغاز اجرای ایده، کمیته­ای برقرار نمود. شرکت معماری پریرا و لاکمن نیز برای ایجاد پیشنهادهای خاص، استخدام شد. تعیین نیست ایده اصلی دقیقاً از کجا آمده است؛ با این حال، روی سقف ناهارخوری هتل هالیوود ستاره­ هایی حک شده اند که نام مشاهیر را بر خود دارند. احتمالاً منشاء ایده حک ستاره بر روی پیاده­ رو، از همینجا آمده است.

مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

امروزه گروه بازرگانان هالیوود همچنان مشغول افزودن ستاره ­های جدید به پیاده روی مشاهیر است. این پیاده رو، نماد شهر لس آنجلس به شمار می­رود. به طور متوسط در هر ماه دو ستاره به پیاده رو افزوده می­شوند. هدف از ساخت این پیاده رو، ادای احترام به همه افرادی است که سخت کار کردند تا مفهوم کار را ایجاد نمایند و این جاذبه توریستی جهانی را حفظ نمایند.

هنگامی که شهر مشغول ساخت حوزه ارزیابی بود، انجمن بهسازی بین ماه می سال 1956 و پاییز 1957، اولین مشاهیری که قرار بود نام آنها در پیاده رو درج گردد را انتخاب کرد. چهار کمیته تشکیل شدند که نماینده چهار جنبه مختلف هنر و سرگرمی (شامل تصاویر متحرک، تلویزیون، ضبط و رادیو) باشند. در این کمیته­ ها، بعضی از نامدارترین افراد مشغول در صنعت سرگرمی شرکت داشتند. از جمله اعضای کمیته منتخب تصویر متحرک می­توان سسیل بی. دی­میل، ساموئل گولدوین، جسی لاسکی، والت دیزنی، هال روچ، مک سنت و والتر لانتز را نام برد. پس از آغاز کار، پیشنهادات فراوانی به دفترهای گروه ارائه شد. تعداد پیشنهادات ثبت شده به 150 عدد در هفته نیز می­رسید.

منبع مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا

انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 739

به "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تاریخچه پیاده روی مشاهیر هالیوود آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید