واکنش به ماندن گل محمدی درصورت قهرمان نشدن پرسپولیس ، انتظارها از مهاجم برزیلی بیشتر از این ها بود

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، پیشکسوت پرسپولیس با اظهار رضایت از عملکرد درویش در باشگاه پرسپولیس، می گوید: با آرامش خوبی که در پرسپولیس برقرار است امیدوارم این آرامش تیم را به قهرمانی سوق دهد.

واکنش به ماندن گل محمدی درصورت قهرمان نشدن پرسپولیس ، انتظارها از مهاجم برزیلی بیشتر از این ها بود

به گزارش خبرنگاران آنلاین، حمید درخشان در ارزیابی از شرایط پرسپولیس در لیگ اظهار کرد: با توجه به بردی که پرسپولیس برابر ملوان انزلی داشت، در حال حاضر شرایطش خیلی خوب است و باید کوشش کند این روند ادامه داشته باشد، البته چون تعداد بازی ها محدود است باید تمام بازی ها را با قدرت پیروز گردد تا به راحتی 3 امتیاز را از دست ندهد.

اگر پرسپولیس استقلال را شکست دهد ...

وی گفت: پرسپولیس یک بازی حساس و مهم با استقلال دارد که اگر بتواند این بازی را ببرد، شانس قهرمانی خود را افزایش می دهد. البته به جز دربی سایر بازی ها نیز مشخص کننده است. پرسپولیس اگر بخواهد به صدر جدول برسد، باید در بازی های به جای مانده 3 امتیاز را به راحتی از دست ندهد.

نتایج پرسپولیس خوب و راضی کننده است

درخشان در پاسخ به این پرسش که اگر پرسپولیس این فصل قهرمان نگردد، گل محمدی همچنان باید سرمربی پرسپولیس بماند یا خیر؟ توضیح داد: باید اجازه دهیم 5 بازی دیگر تمام گردد تا در انتها فصل عملکردش را مورد ارزیابی قرار دهیم، البته نتایج بدست آمده تا به امروز بسیار خوب و راضی کننده بوده که امیدوارم این روند موفقیت تا انتها فصل ادامه داشته باشد.

انتظارها از پریرا بیشتر بود

درخشان بعلاوه در ارزیابی از عملکرد لئاندرو پریرا بازیکن خط حمله پرسپولیس، اظهار داشت: انتظاری که از او داشتیم بهتر از این ها بود، هرچند با یک گل نمی توان آدم ها را قضاوت کرد، اما او در طی بازی های خود تنها یک گل به ثمر رسانده که راضی کننده نبوده است.

وی در انتها در ارزیابی از عملکرد درویش، مدیرعامل این باشگاه نیز گفت: درویش عملکرد خوبی تا به امروز داشته و پرسپولیس در آرامش قرار گرفته است. امیدوارم این آرامش همچنان تداوم داشته باشد تا پرسپولیس بتواند در جایگاه قهرمانی قرار گیرد. البته حضور درویش تا به امروز به پیشرفت این تیم خیلی یاری نموده و وی وظایف مدیریتی خود را مقابل تیم و کادر فنی به درستی انجام داده و مسئله ای متوجه باشگاه پرسپولیس نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 فروردین 1402 بروزرسانی: 23 فروردین 1402 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1527

به "واکنش به ماندن گل محمدی درصورت قهرمان نشدن پرسپولیس ، انتظارها از مهاجم برزیلی بیشتر از این ها بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش به ماندن گل محمدی درصورت قهرمان نشدن پرسپولیس ، انتظارها از مهاجم برزیلی بیشتر از این ها بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید