کمدها را اینگونه چیدمان نکنید

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، برای اینکه از این بعد به آسانی کمدهای منزل را نظم دهید این مطلب را تا خاتمه بخوانید.

کمدها را اینگونه چیدمان نکنید

آیا شما هم از مرتب کردن کمد لباس های خود خسته شده اید؟ در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان اشتباهات چیدمان کمد دیواری می پردازیم.

اشتباهات چیدمان کمد دیواری

اگر در پی راهی هستید که کمدهای دیواری برای همواره مرتب بماند به موارد گفته شده در این مطلب عمل کنید.

انباشته کردن لباس های بی استفاده

اینکه بخواهید لباس های کمد را بر روی هم انباشته کنید ظاهری زشت به کمد شما می دهد. بعلاوه اگر بخواهید لباسی را بپوشید به سختی می توانید آن را پیدا کنید. پس اولین گام در نظم دهی به کمد این است که محتویات درون آن را سازماندهی کنید. وسایلی که دیگر نیازی به آن ها ندارید را دور بریزید تا فضای شما خلوت گردد.

استفاده از آویزهای نامناسب از اشتباهات چیدمان کمد دیواری

اگر در چیدمان کمد از آویزهای نامناسب و بدشکل بهره ببرید مرتب کردن لباس سخت می گردد. سعی کنید از آویزهایی بهره ببرید که شکل یکسان و هماهنگی داشته و کنار هم درست قرار بگیرند. به عنوان مثال می توانید برای شلوارها از یک آویز بهره ببرید و مانتوها را با آویز دیگری آویزان کنید.

انباشتن تمامی لباس ها در کمد لباس

نیازی نیست که تمام لباس ها را در یک کمد قرار دهید. شما می توانید متناسب با فصل لباس های خود را در کمد قرار دهید و لباس هایی که مناسب آن فصل نیست را از کمد خارج کنید. می توانید این لباس ها را در چمدان قرار داده و در انبار یا زیر تخت قرار دهید.

استفاده از وسایل غیراستاندارد

استفاده از جداکننده ها یا جعبه های نگهداری تاثیر زیادی در مرتب نگه داشتن کمد دارند. اما درصورتی که کمدتان کوچک است استفاده از جعبه هایی با ابعاد بزرگ یا جداکننده هایی نامناسب می تواند کمد را آشفته تر از قبل نشان دهد؛ بنابراین سعی کنید متناسب با ابعاد کمد از جعبه یا جداکننده بهره ببرید. در کمدهای کوچک از محفظه یا جعبه های کوچک بهره ببرید.

نداشتن نظم خاص

اگر کمد لباس شما کوچک باشد شاید با خود بگویید اگر هر چیزی برجای خودش قرار نگیرد و طبقه بندی نگردد پیداکردن وسایل داخل آن راحت است. اما با تمام این بی نظمی ها نمی توانید وسایل خود را به راحتی پیدا کنید. وقتی که تمامی لباس ها به صورت یکجا در کمد لباس شما قرار بگیرند و برای نظم دهی به آن ها نظم خاصی نداشته باشید دچار مشکل می شوید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب با این ترفندها خانه را شیک و زیبا کنیدرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 دی 1401 بروزرسانی: 8 دی 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1480

به "کمدها را اینگونه چیدمان نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمدها را اینگونه چیدمان نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید