تفاهم نامه جدید شرکت بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رسید

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، شرکت بیمه معلم درتداوم طرح بیمه فیروزه ای (بیمه اماکن متبرکه) و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با هدف ایجاد امنیت در مساجد و هیات های مذهبی، تفاهم نامه جدیدی را با مرکز رسیدگی در حضور معاون فنی بیمه معلم و معاون اجرایی مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رساند.

تفاهم نامه جدید شرکت بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رسید

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، تفاهم نامه جدید، در راستای امنیت روانی لازم برای مساجد و هیئت های مذهبی می باشد که قبل از امضا این تفاهم نامه نیز، شرکت بیمه معلم با طرح فیروزه ای اقدامات قابل توجهی را در این زمینه به انجام رسانید. در همین زمینه این شرکت بیمه ای در نظر دارد، با همکاری نمایندگان بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد، طرحی جدید را اجرایی و عملیاتی کند.

این گزارش می افزاید، بر اساس این تفاهم نامه و بنابر تعامل دو جانبه شرکت بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد مقرر شد، اقدامات لازم جهت پوشش بیمه ای مساجد در مناطق محروم صورت پذیرد. لازم به ذکر است، گزارشی از میزان اتفاقات و خسارتهایی که در این 5 سال اخیر، آنالیز و تعیین شد : بیشترین حوادث در دو رشته بیمه آتش سوزی و بیمه مسئولیت رخ داده است .

و در واقع در طرح فیروزه ای که پیش از این عملیاتی شد، بیمه نامه ها تلفیقی از بیمه آتش سوزی و بیمه مسئولیت می باشد. به گونه ای که اگر حادثه آتش سوزی رخ داد و یکی از اماکن آسیب دید، ساختمان و تجهیزاتش را پوشش دهد و چنانچه منجر به فوت و یا نقص عضو گردد نیز، تحت پوشش بیمه می باشد. بر اساس این گزارش تا به امروز بیش از 10 هزار مسجد و اماکن متبرکه در سطح کشور تحت پوشش بیمه معلم قرار گرفته اند که بیش از 180 پرونده خسارتی آنالیز و صورت گرفته است.

در سطح کشور بیش از 72 هزار مسجد فعال می باشد، که با ایجاد تعاملات دو سویه بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد، می توان از ظرفیتهای بیمه گری در هیات های مذهبی استفاده کرد.

کامبیز حاجی میرآقا معاونت محترم فنی اموال بیمه معلم

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 621

به "تفاهم نامه جدید شرکت بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه جدید شرکت بیمه معلم و مرکز رسیدگی به امور مساجد به امضاء رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید