زمان توزیع کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور ، زمان واریز یارانه بهمن اعلام شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: بنابر اعلام وزارت رفاه توزیع کالابرگ در دیگر استان ها تنها منوط به موفقیت در اجرای طرح آزمایشی است.

زمان توزیع کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور ، زمان واریز یارانه بهمن اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، طیبه حسینی از توزیع طرح آزمایشی کالابرگ اطلاع داد و گفت: هفته گذشته وزارت رفاه در استان هرمزگان به صورت آزمایشی توزیع کالابرگ را برای تمامی یارانه بگیران که شماره حساب یارانه آنها مربوط به استان هرمزگان است، شروع نموده است.

به گفته او، یارانه بگیران از فروشگاه هایی که در این طرح شرکت کردند، می توانند نسبت به خرید 10 قلم کالای اساسی اقدام نمایند، درغیراین صورت همچون دیگر یارانه بگیران، یارانه مرحله یکصد و چهل و چهارمین در 20 بهمن به حساب آنها واریز می گردد.

حسینی اضافه نمود: بنابر اعلام وزارت رفاه، استمرار توزیع کالابرگ در دیگر استان ها منوط به موفقیت طرح آزمایشی در استان هرمزگان است.

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه با بیان اینکه دریافت کالابرگ برای یارانه بگیران اختیاری است، گفت: افراد به وسیله کارت یارانه می توانند اقدام به خرید کالای اساسی نمایند و مابقی یارانه خود را به صورت نقدی از موجودی کارت برداشت نمایند. چنانچه افراد اقدام به دریافت کالای اساسی ننمایند، یارانه نقدی را کماکان دریافت می نمایند.

او اعلام کرد: کلیه پیامک هایی که برای افراد مبنی بر قطع یارانه نقدی یا رویت دهک بندی ارسال می گردد، کلاهبرداری و به قصد خالی کردن حساب یارانه بگیران است چرا که سازمان هدفمندی هیچ گونه پیامکی ارسال نمی کند.

  • سرپرستان خانوار بخوانند؛ نحوه خرید با کالابرگ الکترونیک در فروشگاه ها اعلام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1401 بروزرسانی: 6 بهمن 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1496

به "زمان توزیع کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور ، زمان واریز یارانه بهمن اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان توزیع کالابرگ الکترونیک در سراسر کشور ، زمان واریز یارانه بهمن اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید