زهرا نعمتی فینالیست شد، دو نماینده ایران در آستانه کسب مدال برنز

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه مسابقات پارا تیراندازی با کمان قهرمانی دنیا در چک، کمانداران کشورمان به مصاف حریفان خود رفتند.

زهرا نعمتی فینالیست شد، دو نماینده ایران در آستانه کسب مدال برنز

زهرا نعمتی در مرحله یک هشتم نهایی ریکرو با نتیجه 6 بر صفر مقابل کمانداری از ایتالیا به پیروزی رسید و به جمع هشت کماندار برتراین بازی ها راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 6 بر 2 مقابل کمانداری از ترکیه به پیروزی رسید و راهی دور نیمه نهایی این رقابت ها شد.

وی در مرحله نیمه نهایی با نتیجه 6 بر 4 مقابل نماینده روسیه به پیروزی رسید. نعمتی در ملاقات نهایی و برای کسب مدال طلا فردا به مصاف کمانداری از ایتالیا می رود.

غلامرضا رحیمی در مرحله یک هشتم نهایی ماده ریکرو مقابل کمانداری از اسلواکی با نتیجه 6 بر 5 بازنده شد و حذف شد.

علی سینا منشازاده در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 146 بر 135 مقابل نماینده آمریکا به رجحان رسید و به جمع 8 بازیکن برتر این بازی ها راه یافت. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 146 بر 144 مقابل کمانداری از بریتانیا به رجحان رسید و راهیدور نیمه نهایی شد. وی در دور نیمه نهایی با نتیجه 148 بر 144 مقابل نماینده روسیه بازنده شد و از صعود به فینال بازماند. منشازادهبرای کسب مدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می رود.

رمضان بیابانی در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 144 بر 140 مقابل نماینده بریتانیا بازنده شد و از گردونهمسابقات کنار رفت.

فرزانه عسگری در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 143 بر 137 مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید و راهیدور بعدی شد. وی در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 135 بر 133 مقابل کمانداری از اسپانیا به رجحان رسید و راهی دور نیمه نهاییشد. وی در مرحله نیمه نهایی مقابل کمانداری از بریتانیا با نتیجه 148 بر 138 بازنده شد و از صعود به فینال بازماند. وی برای کسبمدال برنز فردا به مصاف نماینده فرانسه می رود.

مریم یاورپور در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کامپوند با نتیجه 142 بر 139 مقابل کمانداری از فرانسه بازنده شد و حذف شد.

محمدرضا زندی در ماده W1 و در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 135 بر 131 مقابل کمانداری از کره جنوبی بازنده شد و حذف شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1010

به "زهرا نعمتی فینالیست شد، دو نماینده ایران در آستانه کسب مدال برنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا نعمتی فینالیست شد، دو نماینده ایران در آستانه کسب مدال برنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید