شرکت تپسی 20 درصد از سهم بازار تاکسی اینترنتی کشور را در اختیار دارد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، شرکت بهینه کاوان کیفیت به درخواست شرکت تپسی، طی انجام پژوهشی به منظور بررسی سهم بازار تاکسی اینترنتی کشور، حدود20 درصد این سهم را متعلق به تاکسی اینترنتی تپسی اعلام کرد.

شرکت تپسی 20 درصد از سهم بازار تاکسی اینترنتی کشور را در اختیار دارد

طبق نتایج حاصل از نظرسنجی اجرا شده در این پژوهش، مشخص شد شرکت تپسی تا مرداد ماه سال جاری، حدود 20درصد در شهر های بزرگ و پرجمعیت کشور از جمله تهران، مشهد و … و حدود 15 درصد در شهر های کوچک تر مانند نیشابور و اراک، سهم بازار مربوطه را در اختیار دارد. علاوه بر آن در خصوص مشتریان کلان شهر هایی نظیر تهران، اصفهان، کرج و …، از میان افرادی که با مفهوم تاکسی اینترنتی آشنایی دارند نیز حدود 94 درصد افراد بدون نیاز به راهنمایی، این برند را می شناسند.

در کلان شهرهایی، چون تهران و مشهد، 60 درصد از کسانی که با تاکسی آنلاین آشنا هستند، از خدمات تپسی استفاده کرده اند و 25% از ساکنین تهران که کاربر تاکسی آنلاین هستند، به صورت مستمر از خدمات تپسی استفاده می کنند.

براساس نظرسنجی اجرا شده کاربران دلایل مختلفی برای انتخاب یک تاکسی اینترنتی دارند و همان طور که از نتایج نظر سنجی مشخص است بیشتر کاربران برند های مختلف بازار را امتحان می کنند تا بتوانند برندی که خدمات بهتری ارائه می کند را انتخاب کنند؛ براساس نتایج نظرسنجی اجرا شده مهم ترین دلیل انتخاب تپسی از طرف کاربرانی که از این سرویس استفاده می کنند، منصفانه بودن قیمت سفر است. پس از آن به ترتیب دسترس پذیر بودن به معنای سهولت استفاده از اپلیکیشن و نرخ قبول شدن درخواست سفر، طرح های تشویقی مانند تخفیف ها و کیفیت پاسخ گویی و پیگیری پشتیبانی، از مهم ترین دلایل مشتریان برای انتخاب این برند تاکسی اینترنتی کشور است.

گفتنی است تپسی، از سال 1395 فعالیت خود را در شهر تهران شروع کرده و در حال حاضر، در 29 شهر کشور فعال است

منبع: فرارو
انتشار: 30 دی 1401 بروزرسانی: 30 دی 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1493

به "شرکت تپسی 20 درصد از سهم بازار تاکسی اینترنتی کشور را در اختیار دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت تپسی 20 درصد از سهم بازار تاکسی اینترنتی کشور را در اختیار دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید