نعمتی: اجازه ندهیم مجموعه ای تندرو سرنوشت کشور را رقم بزنند ، قهر با صندوق رأی موجب پشیمانی خواهد شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی قهر با صندوق رأی را موجب بروز پشیمانی مطرح کرد.

نعمتی: اجازه ندهیم مجموعه ای تندرو سرنوشت کشور را رقم بزنند ، قهر با صندوق رأی موجب پشیمانی خواهد شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی به نقل از ایسنا، بهروز نعمتی با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات امری مهم و لازم است و همه مردم باید در انتخابات مشارکت نمایند چرا که این سرنوشت کشور است اظهار کرد: در بین کسانی که کاندیدای نمایندگی مجلس شده اند حتما کسانی هستند که با تفکرات مختلف همخوانی داشته باشند ولو این که این کاندیداها خیلی ایده آل نباشند، ولی حداقل هایی از تفکرات مختلف در انتخابات حضور دارند و بر همین اساس باید سرنوشت کشور را با حضور در انتخابات معین کنیم.

نماینده تهران یادآور شد: اگر کسانی تصور می نمایند نماینده ای در بین کاندیداها ندارند معنایش این نیست که اجازه دهیم یک مجموعه تندرو سرنوشت کشور را رقم بزند. ما در این رابطه تجربیات مختلفی در مجالس و شوراها داشته ایم، کسانی بوده اند که با صندوق های رای قهر نموده ولی بعدا پشیمان شده اند.

این عضو هیات رئیسه مجلس توضیح داد: نباید بگذاریم قهر با صندوق رای موجب ایجاد پشیمانی گردد، بلکه باید در انتخابات شرکت کنیم ولو این که حداقل ها فراهم باشد.

نعمتی که در آخرین مراحل اعلام از سوی شورای نگهبان صلاحیتش برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم احراز نشده است تاکید نمود: من چه صلاحیتم تایید گردد یا نگردد در هر صورت حتما در این انتخابات مشارکت نموده و رای خواهم داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 87

به "نعمتی: اجازه ندهیم مجموعه ای تندرو سرنوشت کشور را رقم بزنند ، قهر با صندوق رأی موجب پشیمانی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعمتی: اجازه ندهیم مجموعه ای تندرو سرنوشت کشور را رقم بزنند ، قهر با صندوق رأی موجب پشیمانی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید