نقشه ضدترافیک و اختصاصی اوبر رونمایی شد ، کاهش هدررفت وقت کاربران

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، شرکت اوبر از سیستم پیشبینی ترافیک نو خود رونمایی کرد. سیستمی که می تواند در نوع خود جالب توجه باشد. قرار است این سیستم برای تمام وسیله های نقلیه مانند خودروها و حتی اسکوترها کاربرد داشته باشد.

نقشه ضدترافیک و اختصاصی اوبر رونمایی شد ، کاهش هدررفت وقت کاربران

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی نت اوبر در گذشته از سرویس ترافیک گوگل برای پیشبینی شرایط ترافیک جاده ها استفاده می کرد اما این کمپانی در کوشش است، از سیستم اختصاصی خود در این زمینه رونمایی کند. شرکت اوبر اعلام نموده در حال حاضر روی سیستم پیشبینی ترافیک مخصوص خود کار می نماید.

این موضوع یعنی؛ زمانی که شما برنامه ای را باز می کنید با استفاده از خط های رنگی از مقدار ترافیک راه ها با خبر می شوید که می تواند برای کاربران و رانندگان کاربردی باشد. این افزونه هم اکنون برای سفرهای درون شهری کاربرد دارد.

این کمپانی از سال 2017 سیستم اشتراک داده های خود را با مقامات شهری هماهنگ نموده است تا با این کار بتوانند از ترافیک های آینده جلوگیری نمایند.

سخنگوی این شرکت در خصوص علت اصلی این آزمایش گفت:این مساله می تواند گزینه های جدیدی برای کاربران خلق کند تا بتوانند از روش های بهتری برای سفرهای خود استفاده نمایند مانند دوچرخه یا اسکوتر. در حالی که خودرو می تواند شما را به راحتی به مقصد برساند اما قطعا رکاب زدن تا مقصد می تواند مقرون به صرفه تر و سریع تر خواهد بود. حتی اگر شما از سیستم حمل و نقل شخصی مانند اتوبوس هم بهره ببرید اوبر همراه شما خواهد بود و ترافیک راه را به شما نمایش خواهد داد.

منبع: انتخاب
انتشار: 29 آذر 1401 بروزرسانی: 29 آذر 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1475

به "نقشه ضدترافیک و اختصاصی اوبر رونمایی شد ، کاهش هدررفت وقت کاربران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه ضدترافیک و اختصاصی اوبر رونمایی شد ، کاهش هدررفت وقت کاربران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید