واکنش کاخ سفید به تلاش کنگره برای استیضاح ترامپ

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، کاخ سفید به تلاش کنگره برای استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پی هجوم روز چهارشنبه طرفدارانش به ساختمان کنگره واکنش نشان داد.

واکنش کاخ سفید به تلاش کنگره برای استیضاح ترامپ

بر اساس این گزارش، جاد دیری سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت که استیضاح ترامپ که تنها 12 روز از دوره ریاست جمهوری وی باقی مانده است تنها به افزایش از هم گسیختگی در آمریکا منجر خواهد شد.

این اظهارات سخنگوی کاخ سفید در حالی است که قانونگذاران دموکرات آمریکا در پی خشونت ها و آشوب روز چهارشنبه در کنگره در تلاش برای عزل دونالد ترامپ از قدرت هستند.

در همین حال، برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت آمریکا در پیامی توئیتری و در توضیح چرایی استیضاح رئیس جمهوری که تنها چند روز از سرانجام کارش باقی مانده است، نوشت: برخی مردم سوال می کنند چرا شما رئیس جمهوری را که تنها چند روز دیگر در قدرت است، استیضاح و محکوم می کنید؟ پاسخ: سابقه دارد، باید روشن شود که هیچ رئیس جمهوری چه در حال حاضر و چه در آینده، نمی تواند شورشی علیه دولت آمریکا را رهبری کند.

گفتنی است که طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه با صحبت های تحریک آمیز وی به ساختمان کنگره این کشور حمله کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 732

به "واکنش کاخ سفید به تلاش کنگره برای استیضاح ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کاخ سفید به تلاش کنگره برای استیضاح ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید