کشف دو هرم عجیب در اعماق مثلث برمودا که از اهرام مصر هم بزرگترند!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، کشف دو هرم در اعماق اقیانوس

چندی پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که دو سازه هرمی شکل را کف اقیانوس اطلس و درست در منطقه مثلث برمودا نشان می داد. به ادعای فردی که این ویدئو را منتشر نموده این اهرام عجیب و اسرارآمیز به یاری گوگل ارث پیدا شده اند. البته چند سال پیش هم دانشمندی اقیانوس شناس خبر از کشف یک هرم بزرگ شیشه ای در کف اقیانوس داده بود! بعضی معتقدند که این هرم یا هرم ها می تواند معمای گم شدن هواپیماها و کشتی ها در منطقه مثلث برمودا را حل نماید! نظریه های مختلفی در خصوص کشف دو هرم در اعماق اقیانوس مطرح شده اما توجیه قطعی و روشنی در خصوص این هرم ها وجود ندارد. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

کشف دو هرم عجیب در اعماق مثلث برمودا که از اهرام مصر هم بزرگترند!

آیا راز مثلث برمودا کشف شده است؟

بعد از انتشار این ویدیو نظریه های مختلفی در خصوص کشف دو هرم در اعماق اقیانوس مطرح شد. بعضی معتقد بودند که این دو هرم بزرگ می تواند بقایایی از یک تمدن گمشده مثل آزتک ها باشد. این ویدئو اولین بار در اکانت یوتیوبی به نام SecureTeam10 منتشر شد. منتشرنمایندگان این ویدیو مدعی هستند که با استفاده از گوگل مپ و گوگل ارث توانسته اند در کف اقیانوس چنین سازه های عجیب و اسرارآمیزی را پیدا نمایند. ظاهرا این دو هرم در کف اقیانوس و در فاصله ای نزدیک از فلوریدا کشف شده است. دانشمندان هنوز اظهارنظر مشخصی در رابطه با این ویدئو ننموده اند.

کشف هرم شیشه ای در اعماق اقیانوس

حدس های در خصوص صحت و دروغ بودن ویدئوی کشف دو هرم در اعماق اقیانوس در فضای مجازی بالا گرفته است. البته این بار اول نیست که سازه هایی هرم مانند در این منطقه دیده شده اند. در سال 2012 دانشمندی به نام دکتر میر ورلاگ هرمی شیشه ای را در عمق 2000 متری کف اقیانوس و با استفاده از امواج صوتی کشف کرد که به گفته خودش سه برابر میزان هرم بزرگ جیزه بوده است. به گفته این دانشمند این هرم شیشه ای می تواند مسبب گم شدن هواپیماها و کشتی ها در منطقه مثلث برمودا باشد. خبر کشف این هرم به وسیله دکتر ورلاگ اولین بار در وبسایتی به نام beforeitsnews منتشر شد و از همان جا بود که این خبر دست به دست در فضای مجازی توسعه پیدا کرد و موافقان و مخالفان زیادی پیدا کرد.

بر اساس مطلب منتشر شده در وبسایت beforeitsnews، دکتر ورلاگ معتقد است که تحقیقات بیشتر در خصوص هرم کشف شده می تواند اطاعات زیادی راجع به مثلث برمودا به ما بدهد. شاید این هرم اسرارآمیز بتواند بالاخره معمای گم شدن هواپیماها و کشتی ها در مثلث برمودا را حل نماید.

این نظریه مجددا در سال 2016 مطرح شد و وبسایتی مدعی شد که دکتر ورلاگ یافته هایش را در کنفرانس خبری در باهاماس ارائه نموده است و جزئیات بیشتری در خصوص اهرام کشف شده مطرح نموده است. با این حال، این خبر و اخباری از این دست در وبسایت های مختلف انگلیسی زبان دست به دست می چرخد و هنوز هیچ مقام رسمی یا دانشمندی صحت این خبرها را تایید ننموده است.

وبسایت Before Its News در خصوص کشف این هرم در کف اقیانوس این طور می گوید: کشف این هرم می تواند نظریه مهندسین را ثابت کند که اهرام به عنوان منابع قدرت بزرگ ساخته می شدند. بعلاوه می تواند وجود شهر گمشده آتلانتیس را ثابت کند و حتی می تواند معمای گم شدن کشتی ها و هواپیماها را که از قرن 19 ثبت شده حل نماید. هرم هایی که در کف اقیانوس قرار گرفته اند می توانند باعث به وجود آمدن گرداب های شدیدی در اقیانوس بشوند که ظاهرا بر اثر تخلیه یک انرژی درونی ناشناخته به وجود می آید.

اگر چنین ادعایی درست باشد این گرداب های بزرگ می تواند گم شدن کشتی ها و هواپیماها را توجیه کند و تا حدودی معماری اسرارآمیز مثلث برمودا را حل نماید.

مثلث برمودا چیست؟

مثلث برمودا که به مثلث شیطان هم مشهور است منطقه ای مثلث شکل در شمال اقیانوس اطلس است. گزارشات مرموزی مبنی بر گم شدن کشتی ها و هواپیماها در این منطقه ثبت شده است و هنوز کسی دلیل دقیق این اتفاقات را نمی داند. وحشت دریانوردان از مثلث برمودا به حدی زیاد است که بسیاری از کشتی ها این منطقه را دور می زنند تا خود را در معرض خطر قرار ندهند. گفته می گردد که گرداب های بزرگی در این منطقه به وجود می آید که هرآنچه در آنجا باشد مثل کشتی، هواپیما و … را به قعر اقیانوس می کشاند و از بین می برد. اگر چه مثلث برمودا به یکی ازموضوعات هیجان انگیز و اسرارآمیز تبدیل شده است اما دانشمندان نظر متفاوتی در این باره دارند و چنین اتفاقاتی را مستند نمی دانند.

حالا با انتشار ویدئوی تازه در خصوص کشف دو هرم در اعماق اقیانوس باز هم بحث مثلث برمودا و دلیل گم شدن کشتی ها و هواپیماها بر سر زبان ها افتاده است. بسیاری به این موضوع عمیقا باور دارند و کشف دو هرم در کف دریا را پاسخی برای این معمای مرموز و لاینحل می دانند. اما بعضی دیگر تمام این مسائل را زاییده تخیلات و فکر خیال پرداز بشری می دانند و معتقدند که هیچ سند و مدرکی دال بر وجود مثلث برمودا و گم شدن اسرارآمیز کشتی ها در این منطقه وجود ندارد. ما هم مثل شما نمی توانیم اظهار نظر قطعی در این باره بکنیم. اما می توانیم منتظر بمانیم و ببینیم آیا دانشمندان می توانند مدارکی در خصوص کشف دو هرم در کف دریا ارائه نمایند یا نه.

منبع: dailymail.co.uk

منبع: الی گشت
انتشار: 16 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1331

به "کشف دو هرم عجیب در اعماق مثلث برمودا که از اهرام مصر هم بزرگترند!" امتیاز دهید

1 کاربر به "کشف دو هرم عجیب در اعماق مثلث برمودا که از اهرام مصر هم بزرگترند!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف دو هرم عجیب در اعماق مثلث برمودا که از اهرام مصر هم بزرگترند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید