انتقاد تند خداداد از بازگشت کی روش: خاک بر سر فوتبال ما!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خداداد عزیزی در صحبت هایی تند از بازگشت کی روش انتقاد کرد.

انتقاد تند خداداد از بازگشت کی روش: خاک بر سر فوتبال ما!

خداداد عزیزی که این روزها از حامیان دراگان اسکوچیچ به شمار میرود و شدیدا از بازگشت کی روش انتقاد نموده با انتشار ویدیویی در مورد این ماجرا صحبت کرد.

عزیزی در اظهاراتی تند گفت: خبر موثق اینکه آقایان از طرف وزارت ورزش یک سری مذاکرات با کی روش داشته اند. برای من جالب است که بازگشت به عقب سمت کی روش از کجا در می آید؟ شما دوباره می خاهید ما را مستعمره فوتبال پرتغال کنید. دوباره دست به سینه جلوی کی روش بایستیم به ما بگوید چیکار کنیم. یادتان رفته است؟ قرارداد قبلی کی روش را منتشر تا مردم بدانند چه قرارداد افتضاحی با او بستید و چه کارهایی با فوتبال ما کرد. با بازیکنان و مربیان و اهالی فوتبال و حتی مسئولین چه کارهایی کرد. چرا دوست دارید دوباره خار و ذلیل شوید؟

او در ادامه اضافه نمود: آقای معتمدکیا که قبلا همه کاره کی روش بودید دنبال چه هستید؟ ایا ما گزینه دیگری جز کی روش نداریم؟ فقط باید متسعمره او شویم؟ یادتان رفته قراردادهای بازی های تدارکاتی را خودش می بست و لیگ را تعطیل می کرد. هر کاری دلش خواست با ما کرد. دو دوره ما را جام جهانی برد که قبلا هم رفته بودیم و اوت شدیم. با برانکو هم اوت شدیم. کی روش الآن می خواهد تخم دو زرده کند؟ از نهاد ریاست جمهوری تعجب می کنم. چطوری دو بازیکن آنجا می فرایند و شما را قانع می نمایند اسکوچیچ خوب نیست و کی روش را بیاورید؟ پس فدراسیون چه کاره است؟ دارید اشتباه می کنید. اگر این اشتباه صورت بگیرد اولین مخالف آن خواهم بود. اگر کی روش آوردید باید هم جواب دهید. خاک بر سر فوتبال ما کند که دو بازیکن به نهاد ریاست جمهوری بفرایند و سرمربی را عوض نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 3 مرداد 1401 بروزرسانی: 3 مرداد 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1398

به "انتقاد تند خداداد از بازگشت کی روش: خاک بر سر فوتبال ما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند خداداد از بازگشت کی روش: خاک بر سر فوتبال ما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید