بیرانوند: خداحافظی یک تصمیم شخصی است اما ما از ماندن سهراب مرادی استقبال می کنیم

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، محسن بیرانوند دبیر فدراسیون وزنه برداری ابراز امیدواری کرد، سهراب مرادی همچنان در دنیای قهرمانی بماند و مدال آور باشد.

بیرانوند: خداحافظی یک تصمیم شخصی است اما ما از ماندن سهراب مرادی استقبال می کنیم

محسن بیرانوند در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در پاسخ به این پرسش که آیا سهراب مرادی در مورد تصمیمش برای آینده با فدراسیون وزنه برداری صحبتی داشته است؟، گفت: به او گفته ایم به فدراسیون بیاید تا در این مورد صحبت کنیم. ما از اینکه مرادی بخواهد ادامه دهد، استقبال می کنیم. این یک تصمیم کاملاً شخصی است و سهراب مرادی باید خودش در این باره تصمیم بگیرد، اما امیدواریم که او به کارش ادامه بدهد.

وی در مورد اینکه آیا با مصدومیت های پیاپی مرادی در دو سال اخیر، این وزنه بردار می تواند همچنان مدال آور باشد، شرح داد: به نظر من می تواند. رسیدن به آمادگی مطلوب در بلندمدت شرایط خوبی را برای او در ادامه کار ایجاد می کند. اینکه مرادی می خواست در 40 روز به اوج برسد و به المپیک برود کار سختی بود، اما اینکه او تا مهر ماه برای کسب آمادگی زمان داشته باشد، می تواند شرایط خوبی را برای کسب مدال ایجاد کند.

دبیر فدراسیون وزنه برداری در سرانجام گفت: فدراسیون جهانی وزنه برداری اطلاع داده است که امسال قصد برگزاری مسابقات جهانی را دارد و تا اینجای کار گرجستان گزینه میزبانی است. ظاهراً قرار است مسابقات تقریباً در یک ماه (مهر) با رقابت های جهانی نوجوانان به انجام برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 998

به "بیرانوند: خداحافظی یک تصمیم شخصی است اما ما از ماندن سهراب مرادی استقبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: خداحافظی یک تصمیم شخصی است اما ما از ماندن سهراب مرادی استقبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید