در مسابقه یلدای خبرنگاران شرکت کنید و برنده پذیرایی VIP در رستوران مون لانژ شوید؛ برنده معین شد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خبرنگاران مسابقه ای به مناسبت شب یلدا ترتیب داده که با شرکت در آن شانس برنده شدن یک میز دو نفره در شبی رویایی به همراه پذیرایی VIP در رستوران لوکس مون لانژ تهران را خواهید داشت.

در مسابقه یلدای خبرنگاران شرکت کنید و برنده پذیرایی VIP در رستوران مون لانژ شوید؛ برنده معین شد

برای شرکت در مسابقه کافی است که نظرات خود را دریاره رستوران، هتل و دیدنی هایی که تجربه نموده اید، با دیگران در میان بگذارید. هر چه نظرات بیشتری ارسال کنید، امتیاز و شانس شما برای برنده شدن در مسابقه افزایش می یابد. لطفا اگر تصویری از مکانی که برای آن نظر ارسال می کنید در اختیار دارید، آن را نیز آپلود کنید تا به نام خود شما در خبرنگاران قرار گیرد. آپلود عکس نیز به امتیاز شما در مسابقه اضافه می نماید.

قوانین مسابقه

  • برای شرکت در مسابقه حتما باید در خبرنگاران حساب کاربری داشته باشید و با حساب کاربریتان وارد سایت خبرنگاران شوید؛
  • آنالیز شما باید بر اساس تجربه شخصی تان نوشته گردد؛
  • نظرات و آنالیز های کلی و غیرمفید در مسابقه شرکت داده نمی شوند. فقط آنالیز هایی که به وسیله خبرنگاران تایید شوند در قرعه کشی شرکت داده می شوند؛
  • انتها مسابقه 26 آذرماه است و پس از آن قرعه کشی انجام می گردد.

جایزه

جایزه مسابقه پذیرایی VIP در رستوران لوکس مون لانژ زعفرانیه تهران برای دو نفر است. برنده مسابقه می تواند با انجام هماهنگی در یکی از روزهای 29 آذر، 30 آذر یا 1 دی به همراه یک نفر، شب یلدای رویایی را در رستوران مون لانژ زعفرانیه تهران تجربه کند.

بروزرسانی:

در قرعه کشی که بین بیش از 1000 آنالیز نوشته و تایید شده در سایت انجام شد، خانم نغمه نجفی تبار به خاطر نوشتن آنالیز برای یک رستوران برنده خوش شانس خبرنگاران شدند. خبرنگاران به ایشان تبریک گفته و ساعاتی بسیار خوش را در شب یلدا برای ایشان و همه کاربران آرزو می نماید.

از همه شرکت کنندگان سپاسگزاریم و از شما می خواهیم در مسابقات پیش روی بعدی نیز شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنید.

نوشتن آنالیز

منبع: کجارو
انتشار: 6 اسفند 1400 بروزرسانی: 6 اسفند 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1267

به "در مسابقه یلدای خبرنگاران شرکت کنید و برنده پذیرایی VIP در رستوران مون لانژ شوید؛ برنده معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در مسابقه یلدای خبرنگاران شرکت کنید و برنده پذیرایی VIP در رستوران مون لانژ شوید؛ برنده معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید