رئیس جمهور چین: همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله غلبه بر کرونا است

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به گفته رئیس جمهور چین بشریت دارای یک جامعه با سرنوشت مشترک است و برای غلبه بر کرونا همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله به شمار می آید.

رئیس جمهور چین: همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله غلبه بر کرونا است

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ علیپور رحمتی، مجله چیو شی (حقیقت طلبی) 16 آوریل ، 28 فروردین مقاله ای به قلم شی جین پینگ رئیس جمهور چین به عنوان همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله جامعه جهانی برای غلبه بر کرونا است را منتشر می کند.

در این مقاله تاکید شده است که بشریت دارای یک جامعه با سرنوشت مشترک است و برای غلبه بر کرونا همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله به شمار می آید.

در این مقاله عنوان شده است، ویروس مرز و قومیت نمی شناسد و هیچ کشوری معاف از آن نیست و بشر تنها با تلاش مشترک می تواند بر آن پیروز شود.

در این مقاله همچنین آمده است: دولت چین به موقع به سازمان بهداشت جهانی و دیگر کشورها و مناطق جهان درباره شرایط شیوع کرونا اطلاع رسانی کرده و در اسرع وقت توالی ژنوم کروناویروس و تجربیات خود در پیشگیری و مهار کرونا را با آن ها به اشتراک گذاشته و با آن ها تلاش های مشترک برای مهار کرونا را آغاز کرده است.

در این مقاله عنوان شده است: پکن از تفاهم و حمایت جامعه جهانی از کشور قدردانی می کند و این نوع دوستی را فراموش نخواهد کرد و در پاسخ به آن نیز تا حد امکان به جهان در کنترل کرونا کمک می کند.

این مقاله تاکید کرده است: چین برای کنترل کرونا تدابیر قدرتمندانه ای اتخاذ کرده و برای مقابله با کرونا بهای سنگینی پرداخته است. مسوولیت شناسی چین در جریان مقابله با کرونا مورد تایید جامعه جهانی قرار گرفته است. چین ضمن مقابله با کرونا ارتباط خود را با سازمان بهداشت جهانی و دیگر اعضای جامعه جهانی حفظ کرده و اطلاعات گوناگون از جمله توالی ژنوم کروناویروس را به اشتراک گذاشته و خیلی زود تولید کیت تشخیص را توسعه داده و نه تنها امنیت جان و سلامت مردم چین را تضمین کرده، بلکه در حفظ بهداشت عمومی جهان نیز سهم بسیار ادا کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 241

به "رئیس جمهور چین: همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله غلبه بر کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور چین: همبستگی و همکاری قدرتمندترین وسیله غلبه بر کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید