لواندوفسکی: توپ طلای پیشنهادی مسی را نمی خواهم!

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، هفته گذشته مراسم توپ طلای سال 2021 در شهر پاریس برگزار شده و لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی و 34 ساله پیروز شد برای هفتمین بار این جایزه بزرگ را از آن خود کند. همچون سال 2020 و رجحان در مقابل ویرژیل فن دایک، لیونل مسی این بار نیز یک رقیب قدرتمند به نام روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و گلزن بایرن مونیخ داشت و البه در نهایت پیروز شد بالاتر از او در رتبه نخست قرار گیرد.

لواندوفسکی: توپ طلای پیشنهادی مسی را نمی خواهم!

این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به منتفی شدن مراسم سال 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا و درخشش روبرت لواندوفسکی در دو سال اخیر، بسیاری او را محق دریافت این جایزه می دانستند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و لیونل مسی بالاتر از او نهاده شد. حالا روبرت لواندوفسکی در مصاحبه ای در مورد سخنان لیونل مسی بعد از دریافت جایزه و البته احساس ناخوشایند خود پس از شنیدن خبر دوم شدن صحبت نموده است.

روبرت لواندوفسکی گفت: به وضوح ناراحت بودم و چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. با لیونل مسی رقابت خیلی نزدیکی در این دوره داشتم ... البته من به سبک بازی مسی و دستاوردهایش احترام می گذارم. اما اینکه من توانستم با او رقابت کنم، بیانگر سطح فوتبالی است که من در این سال ارائه داده ام. اما بدترین لحظه برای من همان موقعی بود که نتایج را فهمیدم. اعتراف می کنم که احساس ناراحتی زیادی داشتم. بعلاوه حس نارضایتی هم در من وجود داشت، زیرا در آستانه فتح توپ طلا بودم.

روبرت لواندوفسکی در ادامه با اشاره به سخنانی لیونل مسی پس از رفتن روی صحنه رفتن برای دریافت جایزه، گفت: دوست دارم حرف های لیونل مسی صادقانه باشد، نه فقط حرف های تو خالی.

احتمال دریافت توپ طلای سال 2020؟ صادقانه خیلی مشتاق دریافت این جایزه نیستم.

لیونل مسی بعد از دریافت توپ طلای هفتم خود خطاب به روبرت لواندوفسکی و در همان خلال مراسم گفت: این یک شب خاص برای من است. مبارزه با لواندوفسکی باعث افتخار است، تو سال گذشته برنده توپ طلا بودی و فرانس فوتبال باید این جایزه را به تو بدهد. تو برنده توپ طلا بودی و باید این جایزه را در خانه خود داشته باشی.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1325

به "لواندوفسکی: توپ طلای پیشنهادی مسی را نمی خواهم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لواندوفسکی: توپ طلای پیشنهادی مسی را نمی خواهم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید