لیگ برتر والیبال، یازدهمین پیروزی متوالی سپاهان، جنگیدن ثمری برای سایپا نداشت

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تیم والیبال سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال مقابل سایپا به یازدهمین پیروزی متوالی خود رسید.

لیگ برتر والیبال، یازدهمین پیروزی متوالی سپاهان، جنگیدن ثمری برای سایپا نداشت

به گزارش خبرنگاران، تیم های سایپا تهران و سپاهان اصفهان در نخستین بازی از هفته یازدهم لیگ برتر والیبال عصر امروز (چهارشنبه - 10 آذر) در خانه خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند. دو تیم در حالی با هم روبه رو شدند که سپاهان در سومین سال تشکیل خود با ترکیبی ایده آل و بدون شکست در صدر جدول قرار داشت و سایپا بدون ستاره و چهره سرشناس در پی خلق شگفتی مقابل تیم قدرتمند اصفهانی بود.

سایپا در ست نخست با وجودی مقاومت خوبی که از خود نشان داد، در مقابل حملات مؤثر بازیکنان حریف، نتوانست دوام بیاورد و 25 بر 22 بازنده شد. این تیم ست دوم را با سرویس های هدفدار و فشار به دریافت نماینده های حریف بهتر شروع کرد. فزونی 5 بر یک این تیم، رحمان محمدی راد سرمربی سپاهان را مجبور به استفاده از وقت استراحت فنی کرد.

ناصر شهنازی سرمربی سایپا نیز به شاگردانش متذکر شد که اگر توانایی خود را باور نمایند، غلبه بر سپاهان پرمهره غیرممکن نیست. مشکل دریافت اول سپاهان با خروج مجتبی میرزاجانپور و بازی علی مباشری هم کمتر نشد و سایپا در این ست 25 بر 22 برنده شد.

ست سوم را دو تیم، پایاپای شروع کردند. مجتبی میرزاجانپور در ابتدای ست به علت اعتراض به تصمیم داور، کارت زرد گرفت. امیر غفور ملی پوش باتجربه سپاهان هم در این بازی بسیار آماده بود و عملکرد خوبی در سرویس و اسپک های پشت خط داشت. بازیکنان سایپا بیشتر در ست سوم از پاس های کوتاه و اسپک های سرعتی استفاده کردند. ست سوم نیز با فزونی 25 بر 20 سپاهان به انتها رسید.

در ابتدای ست چهارم، سایپا با روحیه بهتری که داشت، تیم برتر میدان بود. محمدی راد برای تغییر جریان بازی، برای دقایقی پرویز پزشکی پاسور اول خود را بیرون کشید و از علی مباشری نیز به جای غفور در پست قطر پاسور استفاده کرد. این تغییر و اشتباهات بازیکنان سایپا در ادامه، کفه ترازوی امتیازهای سپاهان را سنگین تر کرد و ست چهارم هم 25 بر 18 به سود اصفهانی ها به انتها رسید. برد 3 بر یک تیم اصفهانی در این بازی، یازدهمین پیروزی متوالی آنها در فصل جاری بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1223

به "لیگ برتر والیبال، یازدهمین پیروزی متوالی سپاهان، جنگیدن ثمری برای سایپا نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر والیبال، یازدهمین پیروزی متوالی سپاهان، جنگیدن ثمری برای سایپا نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید