نقل و انتقال دانشجویان شاهد خارج از سامانه سجاد انجام نمی گردد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان تاکید نمود: اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر هیچ درخواستی (نقل و انتقال دانشجویان شاهد) خارج از سامانه سجاد پذیرش نمی کند.

نقل و انتقال دانشجویان شاهد خارج از سامانه سجاد انجام نمی گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از سازمان امور دانشجویان، سید فردین تقی زاده با اعلام اینکه فعالیت سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از روز دوشنبه 20خردادماه شروع شده است گفت: ثبت درخواست های متقاضیان تا 20تیرماه در این سامانه ادامه دارد.

وی با اعلام اینکه ثبت درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر در سامانه سجاد برای دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی ورودی سال 1398 و ماقبل انجام می گردد تاکید نمود: اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر هیچ درخواستی را خارج از سامانه سجاد پذیرش نمی کند.

مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اضافه کرد: دانشجویانی که در سال گذشته حکم میهمانی و یا حکم مشروط داشته اند چنانچه شرط لازم را اخذ نموده باشند ضروری است در سامانه ثبت نام و حتماً شرایط و شرایط تحصیلی خود را درج نمایند در غیراینصورت مجاز به ثبت نام مجدد نخواهند بود.

تقی زاده گفت: فرزند و همسر شهید، جانبازان 25 درصد و بالاتر، فرزند و همسر جانباز 25 درصد و بالاتر، همسر و فرزند آزاده می توانند با مراجعه به سامانه سجاد برای درخواست میهمانی یا انتقال اقدام نمایند گفت: پس از اتمام زمان ثبت نام دانشجویان، ادارات کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه ها ملزم هستند از 20تیرماه تا تا تاریخ 31 این ماه در سامانه سجاد ورود و با توجه به مدارک دانشجو (ایثارگری، شرایط تحصیلی) اقداات لازم را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 364

به "نقل و انتقال دانشجویان شاهد خارج از سامانه سجاد انجام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقل و انتقال دانشجویان شاهد خارج از سامانه سجاد انجام نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید