پاسخ تند ایموبیله به ادعای عجیب پزشک انگلیسی درباره بحران کرونا در ایتالیا

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال لاتزیو به ادعای عجیبی که یک پزشک انگلیسی درباره شیوع کرونا در ایتالیا مطرح نموده است، واکنشی تند نشان داد.

پاسخ تند ایموبیله به ادعای عجیب پزشک انگلیسی درباره بحران کرونا در ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، در روزهایی که فوتبال ایتالیا به خاطر شیوع کرونا در این کشور مختل و بسیاری از تیم ها و اعضای آنها متحمل ضررهای اقتصادی هنگفت شده اند، یک پزشک بریتانیایی به نام کریستین جسن، ایتالیایی ها را به خاطر تمهیدات بهداشتی و امنیتی سفت و سختی که برای مقابله با کرونا در نظر گرفته اند مورد تمسخر قرار داده است.

در حالی که در ایتالیا کرونا تا کنون 17 هزار نفر را مبتلا و هزار و 250 نفر را قربانی نموده است، پزشک بریتانیایی از قرنطینه شدن مردم این کشور در منازل خود به عنوان یک اتفاق خوشایند برای آنها یاد کرد که این خشم ایموبیله را در پی داشت.

جسن در یک برنامه رادیویی گفت: حرفی که می زنم شاید کمی نژادپرستانه باشد و پیشاپیش بابت آن عذرخواهی کنم اما آیا شما فکر نمی کنید این وضعیتی که شکل گرفته کمی شبیه یک بهانه باشد؟ می دانید ایتالیایی ها مردمی هستند که از هر بهانه کهنه ای برای برای تعطیل کردن همه چیز و دست کشیدن از کار برای یک مدت و زدن یک چرت طولانی استفاده می نمایند. به نظرم شیوع این ویروس در رسانه بیشتر بوده تا در واقعیت. منظورم این است که اگر شما به یک بیماری مانند آنفولانزا هم دقت کنید می بینید که این بیماری هم بدون آنکه درباره اش خیلی اغراق گردد، هر ساله هزاران نفر را می کشد.

ایموبیله در پاسخ به اظهارات پزشک بریتانیایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: برو این حرف را به بستگان آنهایی که به خاطر ابتلا به کرونا مرده اند یا آنهایی که دارند در بیمارستان برای زنده ماندن می جنگند بزن بی عقل! من این را از صمیم قلب به تو می گویم: دهانت را ببند!

ایموبیله یکی از بهترین های این فصل سری A بوده که تا 15 فروردین به خاطر شیوع کرونا تعطیل خواهد بود. او در 26 بازی اش در این فصل 27 گل زده که بهترین آمار در میان تمام مهاجمان شاغل در 5 لیگ عظیم فوتبال اروپا است. او اما مانند دیگر بازیکنان لیگ های عظیم فوتبال قاره سبز فعلاً باید خانه نشین باشد تا بحران کرونا فروکش کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 156

به "پاسخ تند ایموبیله به ادعای عجیب پزشک انگلیسی درباره بحران کرونا در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تند ایموبیله به ادعای عجیب پزشک انگلیسی درباره بحران کرونا در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید