کلانی: اگر میزبان جام ملت ها شویم، نواقص و مسائل حل می گردد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، پیشکسوت فوتبال ایران می گوید در صورت دریافت میزبانی جام ملت های آسیا، مسائل و نواقص با همکاری دولت حل خواهند شد.

کلانی: اگر میزبان جام ملت ها شویم، نواقص و مسائل حل می گردد

حسین کلانی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره شرایط نامناسب ورزشگاه وطنی قائمشهر در ملاقات تیم های نساجی و پرسپولیس که منجر به حواشی مختلفی شد گفت: متاسفانه ورزشگاه شرایط خوبی نداشت. البته این شرایط برای پرسپولیس و نساجی برابر بود و هر دو تیم نتوانستند بازی خوبی انجام دهند. به نظرم مسئولان نباید اجازه برگزاری بازی در چنین شرایطی را بدهند. جدا از اینکه کیفیت بازی و تیم ها را پایین می آورد، می تواند صدمات کلیدی، شکستگی و برخوردهای شدید را به دنبال داشته باشد. همه دیدیم که بازیکنان روی زمین سر می خوردند.

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه ورزش هم به عنوان بخشی از جامعه زیر فشار است گفت: فشارهای خارجی و تحریم ها باعث ضعیف شدن ورزش شده و زیرساخت های مناسبی ساخته نشده است. در چنین شرایطی، تیم ها هم از نظر کیفیتی دچار افت خواهند شد اما متاسفانه بعضی ها سعی دارند افکار مردم را از واقعیت منحرف نمایند. در حال حاضر تمام تیم های دولتی و خصوصی از نظر شرایط اقتصادی در شرایط نامساعدی هستند.

او در واکنش به این سوال که شرایط نامناسب بعضی ورزشگاه ها باعث ناامیدی اهالی فوتبال از پیروزیت ایران برای میزبانی جام ملت های آسیا در سال 2027 در تقابل با قطر و عربستان شده است گفت: ما ورزشگاه های خوبی هم دارم. ممکن است که گنجایش بعضی از ورزشگاه ها در حد 50 هزار نفر نباشد اما تاسیسات خوب و جدیدی دارند. اگر پیروز به اخذ میزبانی این رقابت ها شویم، اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. وقتی میزبانی را بگیریم، برنامه ریزی می گردد و همه یاری می نمایند و مسئولان مملکت کمبودها را جبران خواهند کرد.

کلانی اعلام نمود: چندین ورزشگاه در داخل کشور شرایط لازم را برای برگزاری رقابت های بین المللی دارند. در حال حاضر ورزشگاه های آزادی، پارس، نقش دنیا، یادگار امام و ... در اقصی نقاط ایران می توانند جام ملت های آسیا را پوشش دهند. اگر میزبانی را به دست آوریم، قطعا شرایط هم بهتر می گردد. ما توانایی لازم را برای میزبانی جام ملت ها داریم. همه باید دست به دست هم بدهند و این کار را انجام دهند. ما کشور ثروتمندی هستیم و از نظر منابع طبیعی کمبود نداریم.

این پیشکسوت فوتبال با اشاره به برطرف اختلافات و همکاری تمام تفکرها برای پیروزیت فوتبال ایران گفت: چندی دیگر انتخابات هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار می گردد و ما مسئولیت داریم اختلاف را کنار بگذاریم و نظرات و عقیده های مختلف را بشنویم. همراهی و همکاری بیش از هر چیزی احتیاج کنونی فوتبال ایران است. با مذاکره، صحبت و احترام تمام مسائل و مسائل حل می گردد. از اینکه نظرات دیگران را نفی کنیم و فکر کنیم نظر و عقیده ما درست است، هیچ سودی نخواهیم برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 709

به "کلانی: اگر میزبان جام ملت ها شویم، نواقص و مسائل حل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلانی: اگر میزبان جام ملت ها شویم، نواقص و مسائل حل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید