تایید برخورد فرهاد مجیدی با دو مدافع استقلال به علت بیرانوند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به گزارش خبرنگاران، محمد دانشگر مدافع استقلال بعد از پیروزی این تیم برابر پیکان در جام حذفی گفت: بازی خوبی بود. پیکان تیم جوان و هماهنگ و تاکتیکی است. به آنها خسته نباشید می گویم. سه چهار روز قبل بازی داشتیم و خسته بودیم. خدا را شکر پیروز شدیم و صعود کردیم.

تایید برخورد فرهاد مجیدی با دو مدافع استقلال به علت بیرانوند

مدافع استقلال تاکید نمود: کمی مسائل داریم ولی سال جاری مثل سال های قبل بی تجربه بازی در نمی آوریم که به خاطر مسائل باشگاه مثل اقتصادی یا مشکل زمین دست به کارهای چند سال پیش بزنیم. نه اینکه مشکل نداریم. می خواهیم هرطور شده سال جاری پیروز شویم و دل طرفداران را شاد کنیم.

دانشگر اضافه کرد: اینکه ما سکوت کردیم علت نمی گردد که مشکل نداریم. یک مجموعه هستیم و باید به هم یاری کنیم. جهت قهرمانی جهت سختی است و امیدمان به خدا است.

مگر بازیکنان استقلال دیروز و امروز از باشگاه دریافتی نداشته اند و دیگر بحث مشکل اقتصادی چیست؟ وی در پاسخ به این سئوال گفت: مسائلی از فصل های قبل داریم ولی تاثیری روی ما نمی گذارد. همه با هم هستیم و کوشش می کنیم پیروز باشیم.

مدافع استقلال که همراه با سیاوش یزدانی همبازی خود برای تماشای فیلم زندگی علیرضا بیرانوند (بیرو) بدون ماسک در جشنواره فجر حاضر شده بود، تایید کرد که این موضوع ناراحتی و برخورد فرهاد مجیدی را در پی داشته است. دانشگر گفت: بله؛ کار اشتباهی کردیم. عذرخواهی هم کردیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1319

به "تایید برخورد فرهاد مجیدی با دو مدافع استقلال به علت بیرانوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تایید برخورد فرهاد مجیدی با دو مدافع استقلال به علت بیرانوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید