تمام بازی های Kingdom Hearts روی کامپیوتر عرضه می شوند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، شرکت بازی سازی اسکوئر انیکس تصمیم گرفته است تا تمام قسمت ها و شماره های مختلف سری بازی های کینگدام هارتس (Kingdom Hearts) را به کامپیوتر بیاورد. طبق خبری که اسکوئر انیکس دیروز گفت، نسخه های بازسازی شده بازی های کینگدام هارتس همگی در روز 30 مارس امسال میلادی (10 فروردین 1400) روی کامپیوتر عرضه خواهند شد.

تمام بازی های Kingdom Hearts روی کامپیوتر عرضه می شوند

برای اولین بار است که مجموعه کینگدام هارتس روی کامپیوتر عرضه می شود. این سری بازی ها که پیدایش آن ها به بیست سال پیش بازمی شود، تا همین یک سال گذشته فقط روی کنسول های پلی استیشن و یکی دو کنسول دستی نینتندو محدود شده بودند. با این حال، اسکوئر انیکس سال جاری تمام بازی های کینگدام هارتس را برای اولین بار روی ایکس باکس عرضه کرد و امروز هم می بینیم که این بازی ها تا کمتر از دو ماه دیگر روی کامپیوتر هم قابل تهیه خواهند بود.

پیش از عرضه قسمت سرانجامی این مجموعه یعنی کینگدام هارتس 3 (Kingdom Hearts III)، شرکت اسکوئر انیکس در طول چند سال اقدام به بازسازی بازی های اصلی و فرعی و این سری و عرضه آن ها در بسته های مختلف کرد؛ طوری که در حال حاضر تمام قسمت های کینگدام هارتس به صورت بازسازی شده روی پلتفرم های مدرن قابل بازی هستند.

تمام این بازی ها روی کامپیوتر هم عرضه خواهند شد. بسته های زیر هر کدام شامل قسمت های مختلفی هستند و به صورت جداگانه، روی اپیک گیمز استور برای خرید قرار داده می شوند.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 Remix

این بسته شامل شش بازی مختلف سری کینگدام هارتس به صورت بازسازی شده است و قسمت های اصلی مجموعه را در خود جای داده.

بازی های داخل این بسته از قرار زیر هستند؛

  • Kingdom Hearts Final Mix
  • Kingdom Hearts Re:Chain of Memories
  • Kingdom Hearts 358/2 Days
  • Kingdom Hearts II Final Mix
  • Kingdom Hearts Birth by Sleep Final Mix
  • Kingdom Hearts Re:coded

اسکوئر انیکس برای بازسازی بازی های این بسته، سراغ کامل ترین و بهترین نسخه های آن ها رفته است. در واقع، نسخه های کامل و بهبود یافته کینگدام هارتس که با نام Final Mix شناخته می شوند بیرون از ژاپن عرضه نشده بودند و در این بسته های بازسازی شده برای اولین بار آن ها را تجربه کردیم. این نسخه ها، گیم پلی بهتر و چند صحنه داستانی بیشتر در مقایسه با بازی اصلی دارند.

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue

این بسته سه بازی باقی مانده را که باید پیش از کینگدام هارتس 3 تجربه کنیم در خود جای می دهد. بازی Dream Drop Distance یک بازسازی جدید و عظیم از همین بازی است که خطوط داستانی مختلف تمام بازی های قبلی را کنار یکدیگر می آورد و مجموعه را برای سرانجام عظیم خود آماده می نماید.

بازی 0.2 Birth by Sleep هم پیش درآمد کینگدام هارتس 3 است که به دلیل افزایش بسیار زیاد محتوای آن، از کینگدام هارتس 3 جدا و در قالب این بسته عرضه شد.

بازی های داخل این بسته به توضیح زیر هستند؛

  • Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD
  • Kingdom Hearts X Back Cover
  • Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep a Fragmentary Passage

یک مجموعه سینمایی شامل تعدادی میان پرده که ریشه های سری کینگدام هارتس و دنیای آن را به تصویر می کشد هم در این بسته قرار داده شده است تا مخاطب، از همه نظر آماده ورود به سرانجام سه گانه عظیم کینگدام هارتس باشد.

Kingdom Hearts III + Re Mind

اسکوئر انیکس تصمیم گرفته است تا کینگدام هارتس 3 و محتوای دانلودی مجزای آن را روی کامپیوتر در قالب یک بسته عرضه کند. این محتوای دانلودی که Re Mind نام دارد، وقایعی که در سرانجام بازی رخ می دهند را از سمتی دیگر تعریف می نماید.

Kingdom Hearts: Melody of Memory

بازی ریتمیک و جدید سری کینگدام هارتس هم از قلم نیافتاده و اسکوئر انیکس حتی آن را هم به کامپیوتر آورده است تا در واقع تمام شماره ها و قسمت های این مجموعه روی کامپیوتر قابل تهیه باشند.

نکته عجیب درباره این بازی ها، نحوه قیمت گذاری آن هاست. سه بسته نخست، شامل بازی های قدیمی مجموعه و کینگدام هارتس 3 هر کدام روی اپیک گیمز استور 60 دلار قیمت گذاری شده اند، در حالی که اسکوئر انیکس خود یک بسته به نام Kingdom Hearts All in One دارد که روی پلی استیشن 4 تمام این بازی ها را با قیمت 60 دلار در اختیار خریدار قرار می دهد.

  • صفر تا صد مجموعه Kingdom Hearts (هر آنچه باید قبل از بازی کردن قسمت سوم بدانیم)

خرید جداگانه این بازی ها روی کامپیوتر، با قیمت فعلی، سه برابر قیمت آن ها روی پلی استیشن 4 آب می خورد. بد نیست به این نکته اشاره کنیم که تعداد زیادی از این بازی ها همچنین روی سرویس ایکس باکس گیم پس برای کنسول ایکس باکس ارائه می شوند. با این حساب می توانیم به راحتی می توانیم بگوییم که قیمت گذاری نسخه کامپیوتر این بازی ها بسیار عجیب اجرا شده است.

می توانید در ادامه تیزر کوتاهی که به مناسبت معرفی این بسته منتشر شده است را ببینید.

منبع: اپیک گیمز استور

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 803

به "تمام بازی های Kingdom Hearts روی کامپیوتر عرضه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام بازی های Kingdom Hearts روی کامپیوتر عرضه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید