رضایت 70 درصدی کاربران اصلی شبکه آموزشی دانش آموز، از خدمات ارائه شده در شاد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تهران (پانا) - رییس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر شبکه شاد، گفت بر اساس آخرین نظرسنجی صورت گرفته از دانش آموزان، معلمان و خانواده ها، در بستر شاد؛ 70 درصد از کاربران این شبکه، از خدمات ارائه شده در شاد احساس رضایت دارند.

رضایت 70 درصدی کاربران اصلی شبکه آموزشی دانش آموز، از خدمات ارائه شده در شاد

علی باقرزاده، با بیان این که وزارت آموزش و پرورش با همکاری اپراتور همراه اول، تمام ظرفیت های لازم را برای ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در بستر شاد به نام بستر رسمی ارائه آموزش های مجازی در شرایط شیوع ویروس کرونا بکار گرفته است، أخذ نظرات کاربران را جهت حصول اطمینان از مطلوبیت خدمات ارائه شده از سوی این شبکه را جزو اولویت های وزارت آموزش و پرورش برشمرد.

باقرزاده با اشاره به نظرسنجی های دوره ای انجام گرفته در این خصوص، افزود: نتایج آخرین نظرسنجی که با مشارکت بیش از 95 هزار نفر از کاربران شبکه آموزشی شاد(والدین، معلمان و دانش آموزان) انجام گرفت را بیانگر افزایش رضایتمندی کاربران این شبکه ارزیابی کرد.

وی ضمن ارائه آماری از نتایج نظرسنجی مذکور، شرح داد: بر اساس آخرین نظرسنجی دوره ای که در بستر شاد و درکانال امید انجام شد، در مجموع 70 درصد کاربران موافق این نکته بودند که شاد توانسته است به نام بستری مناسب و قابل اطمینان، خدمات لازم را در جهت ارائه آموزش های لازم به دانش آموزان در شرایط تعطیلی مدارس به شکل حضوری ارائه نماید.

وی ادامه داد: 59 درصد کاربران معتقدندشاد دسترسی دانش آموزان به آموزش های مجازی را تسهیل کرده است و 71درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی، اختصاصی کردن محیط شاد برای معلم و دانش آموز را یکی از عوامل ایجاد آرامش و امنیت خانواده اعلام کرده اند.

باقرزاده با بیان این که 64درصد پاسخ دهندگان به نظرسنجی شاد، این شبکه را ابزارمفیدی برای آموزش مجازی می دانند، گفت: با سرویس های نوی که در سال تحصیلی جاری به این سامانه افزوده شده، بسیاری از انتظارات و قابلیت های مورد نیاز معلمان و دانش آموزان، در نسخه نو شاد برآورده شده است.

رییس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی وزارت آموزش و پرورش و مدیر شبکه شاد، در ادامه افزود: در نظرسنجی مذکور، 61 درصد کاربران، شاد را ابزار رضایت بخشی می دانند و عقیده دارند که می توان از آن به نام یک ابزار آموزشی مناسب استفاده کرد.

وی شرح داد: 60 درصد پاسخ دهندگان به سوالات نظرسنجی ،معتقدند امکانات نو شاد، زمینه آموزش های با کیفیت آموزش مجازی را فراهم ساخته است.

باقرزاده درخصوص جامعه آماری شرکت کننده در این نظر سنجی گفت: تمامی شرکت کنندگان در این نظرسنجی، منحصراً دانش آموز، معلم یا مدیرمدرسه بودند که امور آموزشی خود را از طریق شاد دنبال می کنند و درواقع در حال استفاده از شاد و کاربران واقعی این سامانه هستند.

وی با بیان این که علیرغم همه تلاش های اجرا شده، ما همچنان نیازمند بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در بستر شاد هستیم، گفت: جلسات مستمر و هفتگی کمیته اجرایی و شورای راهبری شاد، مؤید آن است که ارتقای مستمر شبکه شاد و تبدیل آن به یک بستر تعاملی کاملاً با کیفیت، در زیست بوم نو نظام تعلیم و تربیت رسمی و عمومی کشور جزو اولویت ها و برنامه های وزارت آموزش و پرورش واقع شده است.

وی شرح داد: پس از بازگشایی حضوری مدارس هم این سامانه آموزشی، به نام بستر رسمی آموزش های مکمل، کماکان به فعالین خود ادامه داده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1135

به "رضایت 70 درصدی کاربران اصلی شبکه آموزشی دانش آموز، از خدمات ارائه شده در شاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت 70 درصدی کاربران اصلی شبکه آموزشی دانش آموز، از خدمات ارائه شده در شاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید