اجرای طرح ویژه ساماندهی دست فروشان در ایام پایانی سال

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، تهران (پانا) - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت تشدید نظارت بر سد معبر و همچنین ساماندهی دست فروشان به طور جدی در دستورکار قرار گرفته است و با متخلفین برخورد می شود.

اجرای طرح ویژه ساماندهی دست فروشان در ایام پایانی سال

به گزارش ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در جلسه ساماندهی و جلوگیری از سد معبر در ایام پایانی سال گفت: طرح ویژه ساماندهی دست فروشان به مدت یک ماه از 10 اسفند تا 10 فروردین ماه به شکل خاص اجرایی می شود.

وی با اشاره به همکاری راه و شهرسازی جهت ساماندهی این موضوع افزود: جهت ساماندهی دست فروشان و توزیع آنها در مناطق مختلف در قالب بازارچه های روباز و با رعایت پروتکل های بهداشتی در مناطقی که شهرداری زمین کافی ندارد، راه و شهرسازی اعلام آمادگی کرده تا زمین در اختیار قرار دهد. مکان سنجی مورد نیاز باید صورت گیرد؛ ضمن اینکه از ظرفیت ادارات و همچنین اماکنی که در اختیار شهرداری تهران می باشد همچون بوستان ها برای این منظور استفاده شود.

وی ادامه داد: تشدید نظارت بر سد معبر و همچنین ساماندهی دست فروشان به طور جدی در دستورکار قرار گرفته است و با متخلفین برخورد جدی صورت می گیرد؛ از سوی دیگر الزامات شرایط کرونایی در تمام تصمیمات و اقدامات اولویت دارد و با شدت پیگیری می شود. با توجه به شرایط استان تهران، جلسات ساماندهی دست فروشان شهرستان های تهران، شمریرانات و ری به صورت مشترک برگزار گشت تا با هم افزایی تصمیمات موثری جهت مدیریت این موضوع اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به سد معبر توسط برخی صنوف بر مکاتبات فرمانداری با اصناف جهت ارائه تذکرات لازم و همچنین تشدید بازرسی از صنوف تاکید کرد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 828

به "اجرای طرح ویژه ساماندهی دست فروشان در ایام پایانی سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح ویژه ساماندهی دست فروشان در ایام پایانی سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید