ادعای مادر بابک خرمدین: همسرم به دخترمان تجاوز می کرد

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، به تازگی یک فایل صوتی از مادر هفتاد ساله بابک خرمدین که به جرم معاونت در قتل دو فرزند و دامادش در زندان قرچک ورامین به سر می برد، منتشر شده که در آن ادعا می نماید، به واسطه خشونت های همسرش مجبور به سکوت بوده و دخالتی در قتل ها نداشته است.

ادعای مادر بابک خرمدین: همسرم به دخترمان تجاوز می کرد

به گزارش خبرنگاران، ایران موسوی در این فایل صوتی می گوید که همسرش به آرزو دختر مقتولشان زمانی که کودک بوده تجاوز نموده، و او هم به دلیل خشونت و شکنجه های روحی اکبر خرمدین مجبور به سکوت بوده است. موسوی مدعی است که همسرش همواره او را زندانی می نموده و فرزندانش را بدون هیچ گناهی به قتل رسانده است.

این درحالی است که اکبر خرمدین دلیل قتل هایش را رفتار نامتعارف، مصرف الکل و مواد مخدر فرزنداش اعلام نموده بود.

پیشتر دوست آرزو خرمدین هم ادعا نموده بود که از آرزو شنیده پدرش به او تجاوز نموده است. اما این موضوع با به وسیله آزیتا خرمدین خواهر آرزو تکذیب شد. او گفت که عوامل نشر اکاذیب شکایت می نماید.

بعلاوه قاضی شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران هم پیش از اعتراف مادر بابک خرمدین گفته بود که همسر اکبر خرمدین تحت فشار همسرش نبوده و از تمام ماجرا ها با خبر بوده است. اما حالا ایران موسوی منکر همکاری با همسرش شده و خود را قربانی و زندانیِ اکبر دانسته است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

ادعاهای تازه مادر بابک خرمدین

در فایل صوتی که روز یکشنبه، 6 خرداد منتشر شده است، ایران موسوی، مادر بابک خرمدین می گوید: زمانی که ازدواج کردم خیلی شکنجه می دیدم، مورد آزار و اذیت شوهرم قرار داشتم. شوهرم به آرزو تجاوز کرد. دخترم به من گفت که مامان زمانی که تو می رفتی خونه مامان عظیم، بابا با من رفتارای نامتعارف می کرد. اما من ترسیدم. آرزو خیلی اذیت می شد.

او در ادامه با اشاره به ازدواج اجباری اش می گوید که هیچوقت اکبر را دوست نداشتم. مادر بابک خرمدین تاکید دارد که اکبر با زورگویی و خشونتش او را شکنجه روحی داده است.

ایران موسوی به قتل های شوهرش اشاره می نماید و می گوید: بابک را کشت، منو می ترسوند و من نمی تونستم هیچ کاری انجام بدم. هیچ کمکی هم نداشتم. در را قفل و مرا زندانی می کرد. بچه هامو اذیت کرد و کشت.

گفته های ایران موسوی درحالی است که او در تمامی اعترافات قبلی اش از همسرش حمایت نموده بود و آزار های غیرقابل تحمل فرزندان و داماد را دلیل اصلی همدستی با شوهر برای قتل اسم نموده بود.

ایران، مادر بابک و آرزو اعتراف نموده بود که در تمامی قتل ها قرص های خواب آور را در غذای مقتولان می ریخته و همسرش هم پس از بیهوش شدنشان آن ها را مثله می نموده است.

البته تا به امروز هیچ مقام رسمی صحت و سقم ادعا های تازه ایران موسوی را تایید ننموده است. بااین حال پرونده همچنان در دست رسیدگی است و اکبر خرمدین به اتهام مباشرت در قتل و ایران موسوی ثانی، به اتهام معاونت در قتل در زندان هستند.

جزئیات تازه پرونده قتل خرمدینی ها

در اخرین تحولات سردار محمد قنبری، رئیس پلیس آگاهی ناجا 26 خرداد در مصاحبه با خبرگزاری ایرنا جزئیات تازهی از پرونده خرمدین ها را اعلام کرد.

این مقام انتظامی درمورد تحت فشار بودن مادر بابک از سوی همسرش برای مشارکت در قتل گفته است که مادر خانواده در اعترافات خود به مشارکت بر قتل اقرار نموده است. به هر حال به نظر می رسد مادر خانواده در تمام مراحل زندگی تابع همسر خود بوده و از او اطاعت می نموده است.

او در پاسخ به این پرسش که چرا بعد از اینکه مفقودی داماد به پلیس گزارش می گردد، پلیس تحقیقات بیشتری نداده است؟ گفت: در بحث مفقودی داماد خانواده پرونده تشکیل شده بود، اما خانواده به آن صورت پیگیر نبودند. نمی گردد هر موضوع مفقودی را به قتل تعمیم داد. هرچند در زمان اعلام مفقودی داماد خانواده این اظهارات هم مبنی بر اینکه دامادشان با ماشین مسافر قاچاق به یکی از مرز ها برده است، مطرح شده است…، اما باید تمام اعترافات آن ها صحت سنجی گردد، چراکه داماد، خواهرزاده آقای قاتل است و در حال حاضر فقط مادرش در قید حیات است و باید تمامی ابعاد ماجرا آنالیز گردد.

قنبری درباره عملکرد پلیس در یافتن قاتلین می گوید که پلیس با چند قطعه از یک جسد شده روبرو شد و از روی یک تکه از جسد هویت آن شناسایی شده است و این بیانگر هوشمندی و توانمندی پلیس است؛ به وسیله بانک های اطلاعاتی کمتر از دو ساعت هویت جسد معین شد؛ با هویت جسد منزل شناسایی شد، در داخل منزل خونی که شسته شده بود و پاک نموده بودند، پلیس با ابزار های دقیق نگری توانست آثار خونی را کشف کندو در عرض 6 ساعت قاتل را شناسایی کرد.

او بعلاوه در پاسخ به این سوال که آیا پس از ورود پلیس، قاتلان به قتل بابک خرمدین اعتراف کردند؟ گفته که خیر! در ابتدا خانواده مقتول اعلام کردند از مقتول خبر ندارند، قاتلان در روبروه اولیه با پلیس منکر قتل شدند و از قضیه اظهار بی اطلاعی کردند و پس از اینکه پلیس تشخیص داد که بابک در داخل خانه به قتل رسیده است و پدر و مادرش وقتی با دلایل پلیس مبنی بر قتل روبرو شدند لب به اعتراف گگرددند. در واقع، پدر و مادر مرحوم بابک خرمدین در روبروه با دلایل پلیس اقرار به قتل کردند، اگر بنا بود که پیش از مستندات پلیس لب به اعتراف بگشایند در رابطه با قتل داماد و دخترشان نزد پلیس می آمدند و طی این سال ها اعتراف می کردند.

رئیس پلیس آگاهی ناجا در مورد احتمال وجود قتلی دیگر در پرونده مجرمین گفت: حدس اولیه ما هم این بود، اما پس از آنالیز های فنی، باید بگویم تا به امروز دلایلی مبنی بر وقوع قتل دیگر به وسیله این افراد وجود ندارد. پدر بابک هنوز اعتقاد دارد اگر زمان به عقب برگردد، باز همین جنایت را تکرار می کرد یعنی به قدری خودش را از نظر روانی اشباع نموده که اقدامات خود را توجیه می نماید که این موضوع از دیدگاه روانشناختی قابل آنالیز است.

منبع: فرارو
انتشار: 1 مرداد 1400 بروزرسانی: 1 مرداد 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1020

به "ادعای مادر بابک خرمدین: همسرم به دخترمان تجاوز می کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای مادر بابک خرمدین: همسرم به دخترمان تجاوز می کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید