برق تبریز و سازمان سیما منظر شهرداری در راستای شاخه زنی تفاهم نامه امضاء کردند

به گزارش وبلاگ علیپور رحمتی، خبرگزاری خبرنگاران-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از عقد تفاهم نامه بین برق تبریز و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز در مورد شاخه زنی درختان در راستای حفظ فضای سبز و جلوگیری از اتصال و قطع برق اطلاع داد.

برق تبریز و سازمان سیما منظر شهرداری در راستای شاخه زنی تفاهم نامه امضاء کردند

به گزارش خبرنگارما در تبریز، عادل کاظمی در تشریح این تفاهمنامه گفت: به منظور برطرف چالش های موجود در مورد برخورد شاخه درختان و یا افتادن احتمالی درختان بر روی خطوط برق رسانی در اثر عوامل طبیعی چون طوفان و بارش سنگین برف که موجب بروز قطعی برق و وقوع خاموشی و نارضایتی شهروندان می گردد، تفاهمنامه ای با سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز منعقد شد.

وی افزود در راستای این تفاهم نامه که به مدت یک سال اعتبار دارد، عملیات سرشاخه زنی یا قطع شاخه درختان در جهت شبکه های فشار ضعیف و فشار میانه در محدوده امور هفتگانه برق تبریز با رعایت اصول فنی و مقررات ایمنی و زیست محیطی و در نظر گرفتن احتیاجهای حیاتی درختان و مقررات وزارت نیرو و شهرداری اجرایی می گردد.

کاظمی توضیح داد: براساس این تفاهم نامه تهیه تجهیزاتی چون بالابر، نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده مورد احتیاج جهت شاخه زنی و بعلاوه تبدیل سیم های لخت به سیم های روکش دار در مکان هایی که به دلایل فنی، امکان شاخه زنی وجود ندارد برعهده برق تبریز است.

به گفته وی؛ نظارت دقیق بر عملکرد شاخه زنی و هرس، و انتقال شاخه های هرس شده برعهده سازمان سیما و منظر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خاتمه ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن این تفاهمنامه شاهد کاهش حداکثری اتفاقات و بروز قطی برق و وقوع خاموشی و در نهایت کاهش نارضایتی شهروندان باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: aliporerahmati.ir شناسه مطلب: 1244

به "برق تبریز و سازمان سیما منظر شهرداری در راستای شاخه زنی تفاهم نامه امضاء کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برق تبریز و سازمان سیما منظر شهرداری در راستای شاخه زنی تفاهم نامه امضاء کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید